Call of Duty hangi sırayla oynanmalı?

@Silinen üye

Ghosts'u oynayarak vakit ve kaybetmeni ve masraf yapmanı tavsiye etmem, çok kötü bir oyundu. WWII'nun da bir esprisi yok ama hoşuna gittiyse alabilirsin. Listeye WWII yerine World at War'u da ekleyebilirsin, bana göre World at War daha başarılı bir II. Dünya Savaşı oyunu.
Hocam ben de tam şu an ekleme yapıyordum. Vaktiniz varsa istek listemdeki CoD oyunlarına bakabilir misiniz? Dediğiniz gibi parasını hak etmeyen ve hikâyesi önemli olmayan oyunları çıkarırsam iyi olur.

Düzenleme: Ghosts'u ve WWII'yi kaldırdım. Onların yerine CoD ve United Offensive'i ekledim. Çünkü paket halinde geliyor CoD 2 ile. Yoksa eklemeyi düşünmüyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk seriyi eski ve fiyatına göre pahalı, ikinci reboot serisini de pahalı ve seri olmayan oyunlarını da herhangi bir serisi olmadığı için almayı düşünmedim. Ben bu oyunları sadece hikâyesi için alacağım, online tarafı ile ilgim yok. Bunları almam yeterli midir?
Yeterlidir, Call of Duty'nin özü zaten o oyunlar.

Ekleme: Şu an CoD serisinin incelemelerini izliyorum. Black Ops III'ü beğenmedim. Onu almayı düşünmüyorum. İlk serinin oyunlarına bakıyorum şimdi.
BO3'ü ben de beğenmiyorum hocam 1 & 2 yeterlidir ileride denersiniz indirim zamanı 3. oyunu. Bu arada kesinlikle indirim bekleyin bu oyunların hepsi yarı fiyatına düşüyor.

Ekleme 2: NOBK'nin videosunu izledim ve Call of Duty® 2, Call of Duty: World at War, Call of Duty®: Ghosts ve Call of Duty®: WWII'yi ekledim. Bunlar yeterli olacaktır artık 😀
WWII'nin hikaye modunu çok beğeniyorum ben şahsen. CoD 2'de gelmiş geçmiş en iyi oyunlardandır ancak CoD 1'i oynamadan CoD 2 ve CoD 3'ü oynamadan World at War kesiklik yapabilir. Ghosts baya rezalet bir oyundu.

Düzenleme: Ghosts'u ve WWII'yi kaldırdım. Onların yerine CoD ve United Offensive'i ekledim. Çünkü paket halinde geliyor CoD 2 ile. Yoksa eklemeyi düşünmüyordum.
Warchest almak en mantıklısı CoD 1 sonra United Offensive sonra CoD 2 oynamak en iyisi. World at War oynamadan CoD 3 oynayın derim.

WWII'ya bütçeniz yetiyorsa alın derim ben hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
BO3'ü ben de beğenmiyorum hocam 1 & 2 yeterlidir ileride denersiniz indirim zamanı 3. oyunu. Bu arada kesinlikle indirim bekleyin bu oyunların hepsi yarı fiyatına düşüyor.
BO3'ü normalde almayı düşünüyordum hocam fakat şu videoyu izledikten sonra vazgeçtim diyebilirim. Fakat dediğiniz gibi ileriki zamanlarda indirim girince şans verebilirim kendisine. İndirim de bekleyeceğim elbette. Şu anki fiyatını hak etmiyor bence bir çoğu. Ya da hak etse bile pahalılar, kaç senelik oyunlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Warchest almak en mantıklısı CoD 1 sonra United Offensive sonra CoD 2 oynamak en iyisi. World at War oynamadan CoD 3 oynayın derim.
Dediğiniz gibi yapacağım fakat CoD 3 bilgisayara çıkmamış. Emülatörden oynamak gerekiyor, onlarda da oyun çok optimize çalışmıyormuş. Çeşitli sitelerde CoD 3 bulunuyor. Oralardan deneyerek oynamaya çalışacağım.

WWII'ya bütçeniz yetiyorsa alın derim ben hocam.
Tamamdır hocam onu da ekledim istek listeme.

Listedeki MW3 hocam oyunun DLC'si oyun değil dikkat edin.
Normalini eklemeye çalıştım fakat olmadı. Steam istek listesine eklendi diyor fakat istek listesinde gözükmüyordu. Ben de oyunu unutmayayım diye DLC'sini koydum. Yoksa sadece MW3'ü alacağım. Teşekkürler hocam 🙂

Geri
Yukarı