Çözüldü Call of Duty: Infinite Warfare eksik dil dosyaları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Yer
In STEM World
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi CoD"nin bir yeni beş para etmeyen oyununda eksik dil dosyalarından kaynaklı fatal error almaktayım. CoD: Iw"in Steam orijinal dil dosyalarını atabilecek var mı? Steam üzerinden aldığım hata:

1615288726228.png

Oyun dosyalarını 5 kere doğruladım. Ama oyunun kurulu olduğu yerde dil dosyaları yok. Bu arada; COD: WW2'de hiçbir sıkıntı yaşamıyorum veya diğer oyunlarımda. Bir bu oyunda var bu sıkıntı.

1615288812145.png

Son düzenleme:
Çözüm
Oyun yüklü değil ne yazık ki. En olmadı oyunu silip yeniden yükleme yapman gerekecek.
Biraz daha bekleyeyim. Belki, birisi çıkar. 90GB indirmek Türkiye'de çok sıkıntı maalesef.
Hocam, silip tekrar yükleyin.
Acaba Steam mobil uygulamasından bilgisayara indirttiğim için mi oldu bu ya? Yeniden kurduktan sonra yine hata verirse artık gerisine bu oyuna söverim herhalde.
Sorun oyunu komple silip, sadece senaryo modunu indirerek çözülmüştür. Siz siz olun Steam Mobil uygulamasından bilgisayarınıza oyun indirtmek için komut göndermeyin.
Türkçe Yama kurun hocam, Düzelir mi bilmiyorum.

Dosyaları doğruladın mı? Eğer doğrulama yapmana rağmen hata veriyorsa internetten eksik DLL dosyalarını indir. En olmadı sil, yeniden yükle.
Dostum, sorun dll dosyası değil, dil dosyalarını Steam indirmemekte. Googling yaptım. Fakat, oyunun İngilizce pack dosyalarını bulamadım. 90GB oyunu yine indirip bu sorunu yaşarsam ondan korkuyorum. Elinizde varsa İngilizce pack dosyası klasöre atayim.

Oyun yüklü değil ne yazık ki. En olmadı oyunu silip yeniden yükleme yapman gerekecek.
Biraz daha bekleyeyim. Belki, birisi çıkar. 90GB indirmek Türkiye'de çok sıkıntı maalesef.
Hocam, silip tekrar yükleyin.
Acaba Steam mobil uygulamasından bilgisayara indirttiğim için mi oldu bu ya? Yeniden kurduktan sonra yine hata verirse artık gerisine bu oyuna söverim herhalde.
Sorun oyunu komple silip, sadece senaryo modunu indirerek çözülmüştür. Siz siz olun Steam Mobil uygulamasından bilgisayarınıza oyun indirtmek için komut göndermeyin.

Son düzenleme:
Çözüm

Hocam bende bu sorunu yaşıyordum. Sizin yaptığınız gibi oyunu komple sildim ama indireceğim zaman DLC'lerde hiçbiri seçili değilken oyunun boyutu 50 GB diyor. Campaign DLC'si 32 GB diyor. Bu DLC'yi seçip mi indirmem gerekiyor oyunu anlamadım ben. Siz nasıl yaptınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı