Call of Duty: Infinite Warfare Fatal Error

İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Yer
In STEM World
Daha fazla  
Steam'den satın aldığım COD: IW'de dediğim gibi bir sorun yaşamaktayım.
Fatal Error adı altında "Menu_Content_Not_Available" adlı hatayı almaktayım. Güvenli modda açsam dahi oyun görseli geldiği anda bu hatayı alıyorum.
Gears 5 ve Star Wars Battlefront 2'de hiçbir sorun yok. Sadece bu oyunda var. COD: WW2'de de bu sorunu yaşamıyorum.
Yaptıklarım:
  • Steam'den "oyun dosyaları bütünlüğünü doğrulamak"
  • Ekran kartı sürücülerini kaldırıp yeniden kurmak.
  • Oyunu Steam arayüzünden özel kod biriminden -d3d11 ile denemek.

Steam kütüphane oyuna sağ tıklayın özellikler'e tıklayın ardından dil kısmına gelip İngilizce'ye tıklayın böyle mi yapmıştınız?
İşte, bu tuhaf oyunda dil kısmı yok öyle diyeyim. Call of Duty: Ghost satın almıştım. Onda dediğiniz sekme var. Fakat, bu oyunda yok.

Oyunu yönetici olarak çalıştırıyorsanız çalıştırmadan deneyin.
Oyunu Steam'den açıyorum. Yönetici izni oyuna vermedim.
Oyunu silmeye kalksam 90GB indirmek resmen ölüm. Şimdi DLC sekmesinden senaryo modunu sildim. 25GB indirme yapacak.

Yani benden bu kadar kusura bakmayın.
Böyle abuk hatalar neden beni bulur merak ediyorum😕. Hayır, bilgisayar da her şey kurulu. Vcreditsler(2005-2019), frameworkler, Dll paketleri. Windows 10'da güncel. Chipset güncel. BIOS güncellemesi yaptım. Bu oyunda bir sıkıntı var. Çünkü başka hiçbir oyunda bir sorunla karşılaşmıyorum. Zaten hata da çok belli eksik dosya indiriyor Steam.
KIS lisanslı kullanıyorum. Oyun indirmesi bitsin KIS'i devre dışı bırakıp bir de öyle deneyeceğim.
Edit: Sorun düzelmedi.
Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı