Call of Duty Infinite Warfare indirimde kaç TL olur?

Valla çok ucuz olmadıkça değmez. MW Remastered güzel ama sadece grafik yani orijinal oyunu oynadıysan o kadar para vermene gerek yok diye düşünüyorum. Korsan önermek yasak olmasa korsan önerirdim. :D

Valla çok ucuz olmadıkça değmez. MW Remastered güzel ama sadece grafik yani orijinal oyunu oynadıysan o kadar para vermene gerek yok diye düşünüyorum. Korsan önermek yasak olmasa korsan önerirdim. :D
MW'yi tekrar oynamak istiyorum ama grafikleri çekmiyor. :/

Bende orijinal sürümü var ve grafikleri gözleri kanatmıyor çabuk alışıyorsun. Daha yeni grafikler arıyorsan evet MW Remastered kesinlikle çok daha iyi. Ben korsan oynamıştım. :D

Call of Duty oyunlarının fiyatları hep aynı indirimlerde. Yani yine 69 TL olacaktır. Söylediğin diğer oyun ise en son 34 TL olmuş. Ancak %67 indirim ile ve en son 2019 yılında bu gerçekleşmiş. SteamDB adlı siteden bakabilirsiniz. Biz de buradan bakıp, söylüyoruz.

Call of Duty oyunlarının fiyatları hep aynı indirimlerde. Yani yine 69 TL olacaktır. Söylediğin diğer oyun ise en son 34 TL olmuş. Ancak %67 indirim ile ve en son 2019 yılında bu gerçekleşmiş. SteamDB adlı siteden bakabilirsiniz. Biz de buradan bakıp, söylüyoruz.
Teşekkürler. :)

Evet Steam için site zaten SteamDB.
Bu arada site yanlış. Bende Cod WW2 var. Steam'den baktım 58,97 tl'ye almışım. Site 68,97 tl gösteriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı