Call of Duty Mobile kontroller işlemiyor

Hocam

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İfrit - Zebani
Emülatör ile Call of Duty Mobile kurdum, klavyeden herhangi bir tuş PUBG Mobile'deki gibi işe yaramıyor ve fare imleci kaybolmuyor. Ayarları nasıl ayarlayabilirim? Tencent'in kendi emülatörü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakma da sizin gibiler oyunun içine ettiniz.(Forum gereği maalesef🙂 ) çok klavye mouse meraklısıysan PC platformunda ki dolu Online var onları oyna adı üstüne mobil mobil karşında ki adam touch Bar'lar ile oynuyor varsay ki her mapte birincisin neyine yarayacak. Şahsen ben bu emulatorculer yüzünden oyunu bırakacağım 49 lwlim arkasından sıktığım adam 180 derece donup isbabetli atış yapıyor alayı senin gibilerle doldu. CoD'da PC platformunda de görmek isteriz siz emulatorculeri, o zamanda kayboluyorlar hepsi ne zevk alıyorsun klavye mouse kullanarak touch bar kullanan adamı vurmaktan? Ne yetenek ne de beceri bu bana göre kolsuzların işi. Hile sınıfında olması gerek mobil platformunda bunun hileden de hiç farkı yok daha beter bence.

Emulatorler emulatörlerle mobiller mobillerle eşleşiyor ayrıca arkadaşın istediğini oynama hakkı var.

Geri
Yukarı