Rehber Call of Duty Modern Warfare 2019 para iadesi alma

Daha fazla  
Activision 20 günde delirtti artık beni ve sizlere 4 senelik oyunun iadesi nasıl alınır yazıyorum. Aldıgınız platformda iade alırken aşağıdaki videoları kanıt olarak göstermeniz yeterli.
Oyunda 2 bug var;

1) Shader ayarlar yüksekken install etmiyor. Ve dolayısıyla campaign açılmıyor. ( campaign acılmıyor bozuk deyin sadece)
Bunun kanıt videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

-----------------------
2) Oyunda dosya bütünlüğünü 10-12 defa kontrol ettim, uninstall yaptım tekrar yükledim, açmadan gene kontrol ettim. Her kontrol ettiğinizde 912 dosya indirmeniz gerek diyor (92 GB) (installer hatalı 912 dosya downloadu ıstıyor sureklı deyin)
Bunun kanıt videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

---------------------------
İlla ben bu hatalı oyunu oynayacağım ne olursa olsun, haksız kazanc saglayıp milyarder olsun istiyorsanız, campaigne girmek için şu videoyu seyredin:

Abime hediye olarak almayı düşünüyordum. Bu vb. konuları sıkça görmeye başladım. Cidden grafik ayarları en yüksekteyken hikâye moduna girilmiyor mu? Büyük rezalet bu.

Geri
Yukarı