Call Of Duty Modern Warfare 2019

Cem Argun

Hectopat
Arkadaşlar oyun muhteşem olmamış mı? Sanki o eski havayı yakalamış gibi hissettim ben. Özellikle vuruş hissi muazzam, serbest bir yapı gibi demek istediğim rahat hareket olanağı sanki Marvel Spıder-Man gibi oda çok özgürlükçüydü ya da bana mı öyle geldi. Uzun zamandır bekledim diye oyunu oynayan veya seyredenler görüşlerinizi alabilirsem sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyun muhteşem olmamış mı? Sanki o eski havayı yakalamış gibi hissettim ben. Özellikle vuruş hissi muazzam, serbest bir yapı gibi demek istediğim rahat hareket olanağı sanki Marvel Spıder-Man gibi oda çok özgürlükçüydü ya da bana mı öyle geldi. Uzun zamandır bekledim diye oyunu oynayan veya seyredenler görüşlerinizi alabilirsem sevinirim. Teşekkürler.
Atmosfer olarak şahane, ancak hikaye modunu pek beğenmedim. Almak ve almamak arasında çok kaldım.

Almak için henüz erken. Ben bekliyorum.
Oyun stabil hala gelsin. Sorunları var mı yok mu bilmiyorum ama genelde her yeni çıkan oyunda oluyor:D Battlefield 5 bir sene olmasına rağmen hala sorunlu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı