Call of Duty: Modern Warfare 3 Ön Siparişte Alınır mı?

Shrawz

Kilopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: ZOTAC GeForce RTX 4070 Ti AMP EXTREME AIRO
-----------
CPU: AMD Ryzen 5 7600 - Fan: Dark Freezer X129
-----------
ANAKART: AsRock B650M PG Riptide
-----------
RAM: Corsair DDR5 32GB(2x16) Vengeance RGB 6000mhz CL 36 EXPO
-----------
SSD: Kingston KC3000
-----------
PSU: MSI MAG A750GL PCIE5 750W 80+ Gold
-----------
KASA: Dark Maxima V30
Daha çok Battlefield oyunlarını oynadım ve şu sıralar Call of Duty Modern Warfare 3'ü araştırıyorum. Oyunu alacak olursam Vault Edition sürümünü alacağım ancak bu paraya değip değmeyeceği konusunda kararsızım. Sizce bu paraya değecek bir oyun olacak mı? Görüşlerinizi merak ediyorum.

Daha çok Battlefield oyunlarını oynadım ve şu sıralar Call of Duty Modern Warfare 3'ü araştırıyorum. Oyunu alacak olursam Vault Edition sürümünü alacağım ancak bu paraya değip değmeyeceği konusunda kararsızım. Sizce bu paraya değecek bir oyun olacak mı? Görüşlerinizi merak ediyorum.
2800 TL. Bu para cod’u geç hiçbir oyun için verilmez ki.

Hocam ne güzel BF oynuyormuşsunuz. Bu seri verilen hiç bir parayı hak etmeyeli çok oldu. Battlefield 2042 oynamadıysanız veya bıraktıysanız tekrar başlayın. Şu an çok iyi durumda. Onun dışında solo grinding seviyorsanız MW3 illa ki alınır.

Tahminimi söyleyeyim. Ben MW1(2019) hiç oynamadım. MW2 çıktığı gün başladım oynamaya. Multi falanda alınık tabii neyse 2 de bir Shadow ban adı altında hesap incelemeye alınıyor. Çıkalı rahat 9 ay olmuştur ve benim hesabım hala inceleme altında. Yaklaşık 50'den fazla incelemeye alınmıştır ve en az 1 hafta sürüyor bu. Yüksek ihtimalle bu size de olacak. Oyuna girmenizi engelliyor. Hani eğer alacaksanız da eski bir hesap satın alın önce ve sonra bu oyunu alın derim.

Teşekkür ederim. Bu kadar para hiçbir oyun için verilmez evet ama artık çıkan tüm oyunların fiyat ortalaması bu seviyelerde olacak. MW3 için özel fiyatlandırma yapılmamış hatta dolar kuruyla alabilsek daha ucuza geliyor. BF 2042 var bugün tekrar denedim eskisinden daha iyi durumda oyun.

Geri
Yukarı