Call of Duty: Modern Warfare DEV 6070 hatası

• Konuyu başlatan Lenka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 3B

Lenka

Kilopat
Yer
Ataşehir
COD: MW'de aktif oyundayken bu hatayı alıyorum. Oyun aniden kapanıyor. Windows, GeForce Experience ve GPU'um güncel.

Sistem:
  • i5 9600K
  • RTX 2060 SUPER
  • 16 GB RAM
  • Windows 10 Pro son sürüm

fq9z6cpr3g241.png

Bir kişi aynı sorunu Nvidia oyun içi yer paylaşımını devre dışı bırakarak ve oyundaki tam ekran modunu kenarlıksız pencereli (borderless windowed) moda alarak düzeltmiş. Hâlâ aynı sorun devam ederse diğer çözüm yöntemlerini de deneyebilirsiniz.

Kaynak: PC CRASH DEV ERROR 6070

Ayarları yükseğe çektiyseniz düşürmeyi deneyin oyunun kendi ayarlarına dönün
Her zaman yüksekte oynuyordum, fakat son zamanlarda olmaya başladı bu problem. Dediğinizi daha önceden yaptım, işe yaramadı.
Bir kişi aynı sorunu Nvidia oyun içi yer paylaşımını devre dışı bırakarak ve oyundaki tam ekran modunu kenarlıksız pencereli (borderless windowed) moda alarak düzeltmiş. Hâlâ aynı sorun devam ederse diğer çözüm yöntemlerini de deneyebilirsiniz.

Kaynak: PC CRASH DEV ERROR 6070
Bu çözümü ben de gördüm, NVIDIA Overlay'i kullanıyorum kayıt alıyorum fakat kapatıp oynamayı deneyeceğim. Saçmalıktan başka değil bu tüm yaşananlar.

Bu tip hatalar oyundan soğutuyor. Ben de almayı planlıyordum fakat çeşitli hata sorunları olduğunu öğrenince oyunu almaktan vazgeçtim diyebilirim.
Bende 2 gün önce aldım grafik ayarlarının 2 tanesi normal gerisi yüksek şekilde ayarlamış oyun ayarlarını normal olanları yükselttiğimde pat diye hata verip oyundan atıyor direk almanızı tavsiye ederim kesinlikle değer yani hikaye modundan çok zevk alıyorum gece 3 4 bölümünü bitirdim biraz uğraştırdı ama değdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı