Call of Duty: Modern Warfare II indirime girer mi?

Activision'un zam yapıp da indirim yapacağını hiç sanmıyorum. Daha oyunun siparişe sunulduğu ilk saatlerde fiyatı yine arttırdılar, indirim harici hayatta düşürmezler. Activision böyle bir firma değil.
Aynen öyle, 2003'te çıkan CoD 1'i 50 TL'ye satan adam bunlar.

Activision'un zam yapıp da indirim yapacağını hiç sanmıyorum. Daha oyunun siparişe sunulduğu ilk saatlerde fiyatı yine arttırdılar, indirim harici hayatta düşürmezler. Activision böyle bir firma değil.
Hocam ben tüm CoD serilerini bitirdim yani hayranıyım sizce alınır mı? Multiplayer uzun süre götürür mü?

Hocam ben tüm CoD serilerini bitirdim yani hayranıyım sizce alınır mı? Multiplayer uzun süre götürür mü?

Bu fiyata alınmaz. Zamdan önceki fiyat olsaydı belki derdim ancak indirim gelmeden almayın derim. İndirim gelse bile muhtemelen eski fiyatına yine zor ineceğini düşünüyorum ben.

1100 TL'ye değmez bence ki hiçbir oyuna o kadar verilmez. Çıktıktan 1 sene sonra %30 gibi bir indirim değeri alabilir. Ama Activision'a kalmış tabii.

9 Haziran'da on sipariş açılmıştı o Zaman'lar vault Edition yanlış fiyat girilmişti ve 780 TL idi dedim 700 TL vereceğim 80 TL fazladan verip vault Edition alayım dedim bir gün sonra o paket 870 TL oldu şimdi de o paket 1500 TL çıktı eski fiyati hadi hak ediyor derdik de ancak şu anki fiyata kesinlikle almaya değmez bir oyuna 1K para vermek saçmalık ya.

Geri
Yukarı