Call of Duty Modern Warfare oynama sırası nedir?

onuryasar355799

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. CoD MW serisine başlamak istiyorum ama sıralama nasıl hiç bilmiyorum. Sırayla mi oynamak şart bilmiyorum. Farkli farkli oynayabilir miyiz? Bir yerde gördum siralama şöyleydi:
  • CoD 4 Modern Warfare (bunu anlamadim, 4'ten baslayip 2'ye nasıl geciyor?)
  • CoD Modern Warfare 2
  • CoD modeen warfare 3
Ve Ramestered'lari varmis galiba. Aklim karisti. Bilen arkadaşlar yardimci olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Black Ops:

1.CoD: World at War
2.CoD: Black Ops
3.CoD: Black Ops 2 (Black Ops'tan önce ve sonra da geçiyor)
4.CoD: Black Ops 3 (Oynamayın)
5.CoD: Black Ops Cold War (Rebooted)

Diğer oyunlarda TR degil diye biliyorum 3.yu niye soylediniz tek onu anlayamadim :)

Zaten CoD oyunlarının hiçbiri TR dil desteği sunmuyor gönüllü yapılmış bir MW3 TR yama dublajı var diğer oyunlarda ise sadece TR yama var.

Zaten CoD oyunlarının hiçbiri TR dil desteği sunmuyor gönüllü yapılmış bir MW3 TR yama dublajı var diğer oyunlarda ise sadece TR yama var.

Anladim sağ olun son bir şey sormak istiyorum daha once hiç oynamadim bu Call of Duty serisini yeni bilgisayar topladim oynamak istiyorum sizce size soyledigim seri guzelmi tatmin eder mi gorsel ve hikaye olarak?

MW3 oyna miyim o zaman bir şey kaybeder miyim :)

Hocam MW3 hikaye saçma kötü değil ama saçma. Mesela MW 1'den MW 2'ye çok şey katmışlardı ama MW 3 Black Ops çakması bir oynanışı var. Karakterler kısıtlı. Silahlar çok boğuk. Sanki hepsi ayni gibi hissettiriyor. Yani kısaca önemli 3 bölümü oynayıp geçebilirsiniz.

Hocam MW3 hikaye saçma kötü değil ama saçma. Mesela MW 1'den MW 2'ye çok şey katmışlardı ama MW 3 Black Ops çakması bir oynanışı var. Karakterler kısıtlı. Silahlar çok boğuk. Sanki hepsi ayni gibi hissettiriyor. Yani kısaca önemli 3 bölümü oynayıp geçebilirsiniz.

Bunun sebebi MW'yi yapan ana ekibin ayrılıp yerine BO sersini yapan Allah'ın belası Treyarch ın MW 3'ü yapması yoksa senaryo ve oynanışı bayağı iyi olacaktı.

Bunun sebebi MW'yi yapan ana ekibin ayrılıp yerine bo sersini yapan Allah'ın belası treyarch ın MW 3'ü yapması yoksa senaryo ve oynanışı bayağı iyi olacaktı.

Anladm teşekkür ederim.

Geri
Yukarı