Call of Duty Modern Warfare oynama sırası nedir?

Sobarlas

Picopat
Daha fazla  
Zamanında modern ilk warfare yi kuzenimin bilgisayarında oynamış ve hayran kalmıştım sonra PC alınca diğer oyunlardan pek fırsat gelmedi şimdi oynamak istiyorum ama hangi oyundan başlayacağım malum 2 tane Modern Warfare 1 var yeni olanda hikaye aynı mı yani eski bir oyunu oynamak istemiyorum açıkçası Modern Warfare serisine Remastered ile başlamak sıkıntı çıkarır mı?

MW(2007)-MW2(2009)-MW3(2011)-MW(2019)-MWII(2022)-MWIII(2023) diye gider sıra. İlk çıkmış olan MW serisinden başlayın çünkü güncel olan MW serisi reboot olsa bile orijinal oyundan alıntılanmış çok şey var, bu nedenle hepsini kavrayabilmeniz için orijinal ilk seriyi oynamanız lazım. MW ve MW2'nin Remastered versiyonları var, tercihe bağlı olarak onlar da oynanabilir. Remastered'da hikaye olarak değişiklik yok, sadece grafik değişimi var.

MW(2007)-MW2(2009)-MW3(2011)-MW(2019)-mwıı(2022)-mwııı(2023) diye gider sıra. İlk çıkmış olan MW serisinden başlayın çünkü güncel olan MW serisi reboot olsa bile orijinal oyundan alıntılanmış çok şey var, bu nedenle hepsini kavrayabilmeniz için orijinal ilk seriyi oynamanız lazım. MW ve MW2'nin Remastered versiyonları var, tercihe bağlı olarak onlar da oynanabilir, hikaye olarak değişiklik yok, sadece grafik değişimi var.

Peki sizce ilk Modern Warfare hala zevk veririr mi?

Peki sizce ilk Modern Warfare hala zevk verir mi?

Şimdi hem orijinal hem reboot'u oynamış biri olarak söyleyebilirim ki reboot serinin grafiklerini, oynanışını, silah vuruş hissini, animasyonlarını, mekaniklerini, operasyon sahnelerini görünce orijinal oyun gerçekten kötü geliyor ancak asıl hikaye orijinal oyunda başladığı için onun yeri ayrı onun yeri ayrı diyebilirim. Amacınız hikayeyi anlamaksa orijinal oyundan başlayın derim kesinlikle. Ben havasındayım suyundayım deyip oynayacaksanız da reboot olan seriyi oynayın. Bunları parasını bir kenara koyup söylüyorum bu arada, oralara hiç girmeyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı