Call of Duty Modern Warfare oynarken VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR (119) hatası

tanil gozdemir

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Uzay ve Havacılık Mühendisliği Öğrencisi
RAM
32 Gb 4800 Mhz
SSD veya HDD modeli
Samsung 980 pro
Ekran kartı
RTX 3070 ti mobile
İşlemci
i7 12800hx
Call of Duty Modern Warfare 1 2019 oynarken VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR (119) mavi ekran hatası aldım. Grafik sürücüsünü temiz kurulum olarak NVIDIA'nın sitesinden indirdiğim sürücü ile kurmuştum.

Sistemim MSI GE67hx 12ugs.

Minidump: 092823-13156-01.dmp

Bir hata daha aldım(Call of Duty Modern Warfare 2019 oynarken).

Minidump: 100223-18000-01.dmp

Son düzenleme:
Kartın sürücüsünü kaldırıp linkteki sürücüyü kur.

Kulaklığı laptoptan çıkar, aygıt yöneticisinde bulup sürücüsünü kaldır sonra geri tak.

İsteğe bağlı olarak Samsung Magician yazılımını da kaldırabilirsin.

Bu sorunun grafik sürücüsünün en güncelli olduğuyla alakalı olduğunu sanmıyorum. Çünkü hem en güncel olmasa da her ay grafik sürücüsünü güncel tutuyorum. Problemin ya herhangi bir sürücüyle çakışma yaptığı için ya da teknik servis bir ara normal termal macun sürdüğü için olduğunu düşünüyorum ama stress testlerinde herhangi bir sorun gözükmüyor.

Bugün yine internette gezerken bir minidump dosyası daha oluştu.

Minidump: 101323-17796-01.dmp

Not: DDU ile daha önce birkaç kere kaldırmıştım.

PC'ye bağlı olan Samsung cihaz neyse çıkar. Aygıt Yöneticisi'nden sürücüsünü kaldır bir süre takma. Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet sürücülerini güncelle.

Ekran kartını 10 ekimde çıkan sürüme güncelle.

Sonucu bildir sonrasında.

Ayrıca, yurtta olduğum için pdanet uygulumasını kullanarak internete bağlanıyorum acaba bu uygulama bir sorun çıkartıyor olabilir mi?

Evet, Samsung cihazları çıkarttım(telefon ve harici SSD dışında) ve sürücüler güncel gözüküyor.

Call of Duty Modern Warfare belli bir süre oynayınca alıyorum. Belkide bu oyunla ilgili bir problem vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı