Call of Duty Modern Warfare oyundan atma sorunu

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktada da belittiğim gibi böyle sorun yaşıyorum. Sistem olarak düşük bir sisteme sahibim. Oyunu Rusya üzerinden aldım fakat Rusya üzerinden alan forumdaki arkadaşlar girebiliyor oyuna. Betasına girip oynamıştım bir sorun yoktu. Şimdi ise play tuşuna bastıktan sonra oyun içi ses geliyor duruyor 5-10 saniye sonra oyundan atıyor. Çözümü ne olabilir?

Net bir çözümü yok onun gibi. Oyun açıldıktan sonra görev yöneticisini açıp ayrıntılar kısmından ModernWarfare.exe olacak onun önceliğini normal yapıp deneyebilir misiniz? Ben yaşamıştım böyle çözmüştüm daha sonra güncelleme gelerek giderildiği söylenmiş ama ben hala öncelik ayarını yaparım çünkü oyun işlemcimi öldürüyor.

Net bir çözümü yok onun gibi. Oyun açıldıktan sonra görev yöneticisini açıp ayrıntılar kısmından ModernWarfare.exe olacak onun önceliğini normal yapıp deneyebilir misiniz? Ben yaşamıştım böyle çözmüştüm daha sonra güncelleme gelerek giderildiği söylenmiş ama ben hala öncelik ayarını yaparım çünkü oyun işlemcimi öldürüyor.
Normalde ayarlı imiş. Bazen donuyor bazen direk atıyor.

Öncelik olarak yüksek başlamıyor mu? Eğer başlamıyor ise tam tersini deneyin. Önceliğini yüksek olarak ayarlayın gene olmazsa güncelleme bekleyeceksiniz. Oyunda donma,atma gibi sorunlar var önüne geçilmeye çalışılıyor.
Normal olarak başlıyordu yükseğe aldım yine olmadı. Betada iken böyle bir sorun yoktu. Geçen hafta yükledim şimdi girdim ama atıyor işte.

Geri
Yukarı