Call of Duty Modern Warfare Remastered ile Call of Duty Modern Warfare 2019 arasındaki fark nedir?

eoejr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu 2 oyunu arasındaki fark nedir acaba? birisi Call of Duty Modern Warfare Remastered diğeri ise Call of Duty Modern Warfare 2019 çıkan alacağım ama hangisi almalıyım bilemedim.

CoD MW2 Remastered oynamıştım, Remastered'da grafikler gerçekten tavan yaptırılmış halde ancak oyun yüksek ayarlarda ekran kartına ciddi anlamda yükleniyordu. Bir sıralama ile gidecekseniz CoD MW, MW2 ve MW3'ü önce oynamanız daha doğru.

Call of Duty Modern Warfare 2019, MW üçlemesinin öncesini anlatmıyor. Aynı karakterlerle yeni bir hikaye anlatıyor. Hikaye 2019'da geçiyor, nasıl MW üçlemesinin öncesini anlatsın?

sonu baglantılı, Price'ın gencligi geciyor ayrıca sonunda price 141 ekibini kuruyor

Son düzenleme:
2019 modern warfare serisinin ilk reboot oyunu. Eski oyunlarla alakası yok. 2019 u alın. Bu rebootla birlikte black ops evreni birleştirildi. Cold War da zakheavi gördük. Umarım modern warfare 2 de menendezi görürüz. En güçlü kotülerden birisi kendisi.

sonu baglantılı, Price'ın gencligi geciyor ayrıca sonunda price 141 ekibini kuruyor
; yanlış bilgi vermeyin.
Siz yanlış bilgi veriyorsunuz. İlk üçlemede Task Force 141 MW2'de kuruldu zaten. Ayrıca ilk üçlemede Gaz beyazdı ve MW1 sonunda öldü. Yeni oyunda Kyle, yani Gaz siyahi.

Siz yanlış bilgi veriyorsunuz. ilk üçlemede task Force 141 MW2'de kuruldu zaten. Ayrıca ilk üçlemede gaz beyazdı ve MW1 sonunda öldü. Yeni oyunda kyle, yani gaz siyahi.

hocam benim bildigim kadarıyla imran Zakhaev'de sonunda gosteriliyor oyunun, MW1'in oncesini anlatıyordu. dedigim gibi buyuk ihtimalle dedigin gibi de olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı