Call of Duty: Modern Warfare vs Black Ops: Cold War

Oyuncu sayısını bilemem, çünkü MW 2019 oyunundan itibaren artık Crossplay desteği var. Yani PS, XBOX ve PC oyuncuları beraber oynuyorlar. Eskisi gibi boş kalmıyor Cod oyunları artık. Önceden PC platformu 6-7 ay içinde bomboş kalırdı. MW 2019 Cold War'a göre daha iyi bir oyun bence.

Çok teşekkürler arkadaşlar, o zaman MW alıp geçiyorum.

Oyunu aldım, indirmeye başladım 212 GB dosya boyutu gece anca iner bu oyun 6mbit ile iniyor.😀

Kartımdan 314TL çekmiş. 304 TL + 10TL olarak.
Merhaba yeniden açıyorum konuyu ama nasıl oyunun server durumları. Yani tüm oyun modlarını kolayca bulabiliyor mu ? Serverlar dolu mu ? CW ve MW arasında kaldım bende. MW 2 yıldır almak istediğim bir oyun ama serverlar dolu mu acaba diye düşünüyorum.

Merhaba yeniden açıyorum konuyu ama nasıl oyunun server durumları. Yani tüm oyun modlarını kolayca bulabiliyor mu? Serverlar dolu mu? Cw ve MW arasında kaldım bende. MW 2 yıldır almak istediğim bir oyun ama serverlar dolu mu acaba diye düşünüyorum.

Merhaba hocam, dün gece Full oynadım diyebilirim maç bulmada problem yok ama her Mod'u oynamıyorum. Domination ile Team deathmach oynuyorum. 10V10 olanlar hep dolu oynuyor ben çok beğendim iyi ki almışım oyun yağ gibi akıyor. COD: Vanguard indirime girene kadar oynarım.

Merhaba hocam, dün gece Full oynadım diyebilirim maç bulmada problem yok ama her Mod'u oynamıyorum. Domination ile Team deathmach oynuyorum. 10V10 olanlar hep dolu oynuyor ben çok beğendim iyi ki almışım oyun yağ gibi akıyor. COD: Vanguard indirime girene kadar oynarım.
Boş değilse serverlar sıkıntı yok o zaman. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Bende MW alıp geçeyim o zaman.

Geri
Yukarı