Call of Duty: Modern Warfare vs Black Ops: Cold War

Ben de arada kalmistim. MW'de karar kildim, bu hafta ici oyunu alacagim. Ben Online kısmı için almak istiyordum. Umarim hayal kirikligi yasamam.

Ben çok keyif alarak oynuyorum her gece başından kalkamıyorum müthiş keyifli. Fazla geç kalma yarın al indirim 7 Eylül de bitiyor diye biliyorum.
Oyun ne kadar yer kapliyor ayrica? 250 GB bos alanim var su an SSD'de ve sadece multiplayer oynayacagim.
Hepsi dahil 212gb veya 222gb olması lazım. Hikâye modu bitince silersin biraz yer açılır ben şuan öyle yaptım.

Ben çok keyif alarak oynuyorum her gece başından kalkamıyorum müthiş keyifli. Fazla geç kalma yarın al indirim 7 Eylül de bitiyor diye biliyorum.

Hepsi dahil 212gb veya 222gb olması lazım. Hikâye modu bitince silersin biraz yer açılır ben şuan öyle yaptım.
Campaign ve diger modlari oynayamayacagim sadece multiplayer oynayacagim o yuzden rahatladim su an. Ikinci olarak simdi baktim indirime 12 Eylul'e kadar suruyor indirim. Bu hafta satin alacagim.

Campaign ve diger modlari oynayamayacagim sadece multiplayer oynayacagim o yuzden rahatladim su an. Ikinci olarak simdi baktim indirime 12 Eylül'e kadar suruyor indirim. Bu hafta satin alacagim.

Ekstra uzatmışlar o zaman ben aldığım zaman 7 Eylül'de bitiyordu zamanın var şimdiden iyi oyunlar. :)

Geri
Yukarı