Call of Duty MW 2 Sniper'da nasıl iyi olabilirim?

Merdo44

Kilopat
Daha fazla  
Call of Duty Modern Warfare 2 oynuyorum. Controller oynuyorum. Sniper ustası olmak istiyorum ama ne yapacağım bilmiyorum. YouTube yazıyorum, öğretici videolar yok. Sniper gelişemeyeceğim diye korkuyorum. Sniper oyuncusu olmak istiyorum ama quick scope, no scope, drag scope, hard scope, trickshot usta olmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadıkça ustalaşırsın. Oyunu satın aldıysan Warzone veya DMZ değil de multiplayerda vakit harcaman daha verimli olur. Paraşütle atla loot yap vs vakit kaybı. Direkt aksiyona girmen gerek. Evet başlangıçta canına okuyacaklar ama orda reflekslerini geliştirirsen diğer modlarda rahat edersin. Sık sık spawn olup tekrar tekrar deneyebileceğin oyunlara girmen lazım ki daha çabuk alış.

Oynadıkça ustalaşırsın. Oyunu satın aldıysan Warzone veya DMZ değil de multiplayerda vakit harcaman daha verimli olur. Paraşütle atla loot yap vs vakit kaybı. Direkt aksiyona girmen gerek. Evet başlangıçta canına okuyacaklar ama orada reflekslerini geliştirirsen diğer modlarda rahat edersin. Sık sık spawn olup tekrar tekrar deneyebileceğin oyunlara girmen lazım ki daha çabuk alış.

Zaten ben multiplayercıyım warzonecu değilim.

Oynadıkça ustalaşırsın. Oyunu satın aldıysan Warzone veya DMZ değil de multiplayerda vakit harcaman daha verimli olur. Paraşütle atla loot yap vs vakit kaybı. Direkt aksiyona girmen gerek. Evet başlangıçta canına okuyacaklar ama orada reflekslerini geliştirirsen diğer modlarda rahat edersin. Sık sık spawn olup tekrar tekrar deneyebileceğin oyunlara girmen lazım ki daha çabuk alış.

Quick scope no scope hard scope drag scope trickshot Sniper ustalaşınca mı onlarda gelişilir acaba.

Fire rate i yüksek olan bi bolt-action tüfek alın oynayın sadece. Gerektiğinde bu saydıklarınızı oyun esnasında refleks olarak kendiliğinizden yapmaya başlayacaksınız zaten. Bu esnada K : D oranınız da başlangıçta epey darbe alacağından düşük seviye lobbylerde rahat rahat pratik yapıyor olacaksınız. :)

Fire Rate'i yüksek olan bir bolt-Action tüfek alın oynayın sadece. Gerektiğinde bu saydıklarınızı oyun esnasında refleks olarak kendiliğinizden yapmaya başlayacaksınız zaten. Bu esnada k: D oranınız da başlangıçta epey darbe alacağından düşük seviye lobbylerde rahat rahat pratik yapıyor olacaksınız. :)

Zaten quick scope biliyorumda drag scope hard scope trick shot bilmiyorum.

Fire Rate'i yüksek olan bir bolt-Action tüfek alın oynayın sadece. Gerektiğinde bu saydıklarınızı oyun esnasında refleks olarak kendiliğinizden yapmaya başlayacaksınız zaten. Bu esnada k: D oranınız da başlangıçta epey darbe alacağından düşük seviye lobbylerde rahat rahat pratik yapıyor olacaksınız. :)

Marksman rifle değil mi kurmalı Sniper.

Son düzenleme:
Zaten quick scope biliyorumda drag scope hard scope trick shot bilmiyorum.

Marksman rifle değil mi kurmalı Sniper.
Marksman başlığın altındakilerde de var ama yüksek hasarlı olanlar sniper başlığının altındakiler hocam.

Geri
Yukarı