Call of Duty MW2 (2022) ve Call of Duty Warzone 2.0 arasındaki fark nedir?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    174,9 KB · Görüntüleme: 76

Siteyi niye göstermiyorsunuz :D indirimde 90 TL'ye hesap veriyor site zaten ondan alınıyor bana boş boş yerler göstereceğinize Steam'den ana oyunu oynayan kişi sayısını gösterin (Warzone değil)

Siteyi niye göstermiyorsunuz :D indirimde 90 TL'ye hesap veriyor site zaten ondan alınıyor bana boş boş yerler göstereceğinize Steam'den ana oyunu oynayan kişi sayısını gösterin (Warzone değil)

Ayrıca sitenin sattığı fiyat 400 TL 1100'e alınıp orada olursa o zaman konuşursunuz.

Sitenin ismi en ucuz oyun . com . Hesap satışı falan yok sadece oyunların en ucuz nerde olduğunu gösteriyor. 400 TL olan kısmı da steam'de olan Vault edition. call of duty serisinin en çok hasılat yapan oyunu ve ben de dahil ciddi bir hayran kitlesine sahip bir seri bu. Türkiye'de de çok satıldığına eminim nereden bakıyoruz bilmiyorum ama.

Son düzenleme:
Sitenin ismi en ucuz oyun.com. Hesap satışı falan yok sadece oyunların en ucuz nerede olduğunu gösteriyor. 400 TL olan kısmı da Steam'de olan vault Edition. Call of Duty serisinin en çok hasılat yapan oyunu ve ben de dahil ciddi bir hayran kitlesine sahip bir seri bu. Türkiye'de de çok satıldığına eminim nereden bakıyoruz bilmiyorum ama.

Vault Edition şu an indirimde 1150 TL en ucuz gösterdiği yer %90 hesap satıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vault Edition şu an indirimde 1150 TL en ucuz gösterdiği yer %90 hesap satıyor.

Vault Edition 1150 TL değil. Modern Warfare 2 700 TL vault Edition 400 TL. Senin dediğin ikisinin aynı anda satıldığı bir paket.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    340,3 KB · Görüntüleme: 74
Vault Edition 1150 TL değil. Modern Warfare 2 700 TL vault Edition 400 TL. Senin dediğin ikisinin aynı anda satıldığı bir paket.

MW 2'yi almadan Vault Edition'u alırsan bir işe yaramıyor:D Normal oyunu Vault Edition'a yükseltmek için alınıyor o.

Anlama kıtlığın mı var? Adam sana defalarca açıklıyor diyor ki bu ucube oyunu hesaba eklemek bedava senin para vermene gerek yok ondan dolayı çok satılanlarda duruyor. Bir de gitmiş bir tane sitenin resmini alıp koymuşsun. Nedir bu kendini haklı çıkartma çabaları?

Türkiye'de de çok satıldığı falan yok 1200TL herkes kolay kolay veremez o parayı.
Oyun Türkiye'de gayet çok satıyor sana göre ucube gelebilir o zaman almazsın ama gördüğün gibi o sitede en çok satanlarda 1 numara. Yani gidip oyunun yorumlarına bakarsan zaten 7 bin tane inceleme var.
Bir de ikisi aynı oyun bile değil ki? Birini warzone 2.0 olarak aratıp indiriyorsun diğeri normal mw2. Bunların ikisi nasıl aynı olabilir? Hem ücretsiz oyunları da katsalar orda en çok satanlarda cs go dota falan olması lazım.

Son düzenleme:
Oyun Türkiye'de gayet çok satıyor sana göre ucube gelebilir o zaman almazsın ama gördüğün gibi o sitede en çok satanlarda 1 numara. Yani gidip oyunun yorumlarına bakarsan zaten 7 bin tane inceleme var.
Bir de ikisi aynı oyun bile değil ki? Birini Warzone 2.0 olarak aratıp indiriyorsun diğeri normal MW2. bunların ikisi nasıl aynı olabilir? Hem ücretsiz oyunları da katsalar orada en çok satanlarda CS:GO DotA falan olması lazım.

Bak hocam bu oyunu kütüphaneye ekleye bastıktan sonra Call of Duty Warzone 2.0 diye ekleniyor önceden bu Warzone 2.0 gelmeden önce CoD MW 2 diyordu fakat şimdi herkeste CoD Warzone 2.0 olarak gösteriyor. İncelemeye gelirsek içinde Warzone için oynayan var oynamayan var ama şunu kabul edelim ki oyun Türkiye'de fiyatından dolayı hit yapmadı. Parası yeten aldı sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı