Call of Duty: MW error 6328

xiztem

Centipat
Merhaba bugünlerde yeni bir oyun daha deneyeyim diye bir arayışa girdim ve warzone gelmesi ile birlikte cod:mw ye bir göz atayım demiştim. Daha önce Nvidia'nın gönderdiği bir kod ile açık betasına erken erişim sağlamıştım oyunun ve herhangi bir hata almadan oynamıştım. Şuan da oyunu yükledim ve daha açılış ekranında iken bu hatayı aldım (6328). Problemin çözümü için nete şöyle bir göz attım ve insanların bu hatayı nasıl ve ne şekilde giderdiğini izledim. Maalesef ki bu çözümler bende bir değişiklik yaratmadı ve oyunu kaldırdım. Sonra ki gün (yani bugün) ve tekrar açmayı denedim bu sefer oyun sorunsuz şekilde çalışıyor gibiydi hatta alıştırma bölümünü sorunsuz biçimde oynattı bana. Menüye döndükten bir kaç dakika sonra bu hata tekrar karşıma çıktı ve oyunu kapattım. Tekrar açtığımda bir süre daha bu hatayı vermedi menü üzerinde iken ve sonrasında olan oldu hata tekrar karşıma çıktı. Sanki git gide hata alma sürem kısalır gibi oldu. Şuan'da oyuna girebiliyorum lakin warzone menüsüne girdiğimde oyun donuyor ve bu hata geliyor. Bununla ilgili bir çözümünüz var mıdır? Varsa lütfen paylaşır mısınız?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı