Çözüldü Call of Duty MW hata mesajı vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HHilmi

Hectopat
Oyuna girip 5-10 dakika oynadıktan sonra bazen uzama ihtimali de var aniden kapanıyor. Aniden kapanmaların nedenlerinden birisi sıcaklık değerleri diye biliyorum ama sıcaklık artmaya başlamadan kapanıyor oyun.
Nedeni ne olabilir acaba yardımcı olur musunuz?

(Not: Oyunu oynadığım bilgisayarda 1050 Ti, Ryzen 3 2200G ve 8 GB RAM var. )

Çözüm
OCCT ile ekran kartını stres testine sokar mısın?
Siz istersiniz de ben yapmaz mıyım 😁 Tabii ki yaparım fakat şöyle bir durum var, problem artık devam etmiyor. Nvidia Experience uygulamasını kapanırsa çözülebileceğini söylemişti yukarda bir arkadaş. Onu yaptım gerçekten de kapanmamaya başladı.
Reddit'deki NVIDIA kullanıcılarından biri Experience arayüzünü kapatınca bende kapanmamaya başladı diye not düşmüş. Eğer ekran kartınız NVIDIA ise denemekte yarar var. Ayrıca Frame limiti de Unlimited olarak değiştirmiş.
Teşekkürler, ondan kaynaklanacağını hiç düşünmemiştim açıkçası. Deneyeceğim.
Sıcaklık yükseldiğinde fanlar yetersiz geliyor olabilir. Fan sıcaklığı düşüremediğinde anakart kendini korumaya alıyor ve genelde komple kapanıyor. Termal macunlarını ve fanların temizliğini kontrol ettirmekte fayda var sanırım.

Saygılar;
Isınmaya fırsat kalmadan kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
O konuda bilmeyebilir ama herkes direk korsan mı diyor hayır diyorsun bir daha cevap yok. Çok yaşadım öyle.

Zaten verecek bir cevabı olmayan, teknik konuya cevap veremeyecek kullanıcılarda bu çok oluyor.

-Korsan mı, teknik destek vermiyorum.

Sen zaten teknik destek vermiyorsun ki, korsan senin için bir bahane...

Rapor düşüyor mu?

Zaten verecek bir cevabı olmayan, teknik konuya cevap veremeyecek kullanıcılarda bu çok oluyor.

-Korsan mı, teknik destek vermiyorum.

Sen zaten teknik destek vermiyorsun ki, korsan senin için bir bahane...

Rapor düşüyor mu?

Hayır, düşmüyor.

OCCT ile ekran kartını stres testine sokar mısın?
Siz istersiniz de ben yapmaz mıyım 😁 Tabii ki yaparım fakat şöyle bir durum var, problem artık devam etmiyor. Nvidia Experience uygulamasını kapanırsa çözülebileceğini söylemişti yukarda bir arkadaş. Onu yaptım gerçekten de kapanmamaya başladı.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı