Call of Duty: MW vs Call of Duty: Black Ops Cold War

cemdeniz7

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta görmüş olduğunuz bu iki oyun şu anda Steam'de indirimde 329,67 TL olarak satışta. Daha önce Call of Duty serisini sadece eskiden PlayStation cafelerde oynamış biri olarak bu oyunları bilmiyorum. Online oyuncu sayısı, aldığı güncelleme, oynanış, Online oyun modları gibi unsurlar göz önünde bulundurularak hangisi daha oynanabilir seviyede şu an? Sadece Online oynamak için satın alacağım bu yüzden hikayeyi değerlendirmeye almazsanız sevinirim. Gerçekçi, ağır, hantal olmasından ziyade benim için hareketli bir FPS oyunu olması daha iyidir.

Merhaba, başlıkta görmüş olduğunuz bu iki oyun şu anda Steam'de indirimde 329,67 TL olarak satışta. Daha önce Call of Duty serisini sadece eskiden PlayStation cafelerde oynamış biri olarak bu oyunları bilmiyorum. Online oyuncu sayısı, aldığı güncelleme, oynanış, Online oyun modları gibi unsurlar göz önünde bulundurularak hangisi daha oynanabilir seviyede şu an? Sadece Online oynamak için satın alacağım bu yüzden hikayeyi değerlendirmeye almazsanız sevinirim. Gerçekçi, ağır, hantal olmasından ziyade benim için hareketli bir FPS oyunu olması daha iyidir.

2sine de sahip olarak şunu söyleyebilirim bence MW Online yönü olarak daha iyi bir oyun Cold War'daki adam sayısı azaldı MW'de de az ama şu an bence iki oyuna da bulaşmaman çünkü artık eskimeye başladılar giren kişi sayısı az 2021'de MW multiplayer moduna 45 saat gömmüş biri olarak söyleyebilirim groundwar yani 30VS30 gibi büyük haritalarda 4 tane bölge kapma modu cold warda yok ve ben o modu oynadım sadece bence MW groundwar için güzel bir oyun mesela şu an MW2 de satın aldım aynı keyifi vermiyor. Cold War'ın artısı zombi modu ama oynayan kişi bulamadım ben iki oyunda bence şu an alınmaz ama illa alacağım diyorsan MW bence daha mantıklı bir seçenek.

Online için eskidiler maalesef.

Geri
Yukarı