Call of Duty MW2 2009'un çok oyunculu modu var mıdır?

Sunucular aktif değil fakat Modern Warfare 4'te GameRanger programı ile sunucular kapalı olsa da şu an oynayabiliyorsunuz. Modern Warfare 2 içinde böyle bir şey var mı bilmiyorum. Modern Warfare 2 Online 2022 gibi YouTube'da aratırsanız belki bir çözüm bulursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam arkadaşın yaptığı tek kural ihlali Discord mu sence :D
10 yaş boşuna uğraşmayın.
Bence de hocam hiç alakam olmayan konuya yazdım. Zaten cevap vermişler. Bir bakiyim dedim, bu arkadaşla karşılaştım.

Şu eleman 9 ay öncesine kadar nerdeyse her hafta Cod MW2 Multiplayer videoları yüklüyormuş. Sanırsam custom sunucularda oynuyorlar ama net bir şey demeyeyim. Bir videolarına göz gezdir. Video açıklama kısmında platform kısmına PC yazmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video linki atmak yasak mı emin olamadım ama bir YouTuber, yaklaşık olarak 10 gün önce bir videosunda Call of Duty Modern Warfare 2 (2009) multiplayer oynuyordu. Yorumlarda sordum ve video sahibinin söylediği kadarıyla oyunun çok oyunculu modu varmış.

Video linki atmak yasak mı emin olamadım ama bir YouTuber, yaklaşık olarak 10 gün önce bir videosunda Call of Duty Modern Warfare 2 (2009) multiplayer oynuyordu. Yorumlarda sordum ve video sahibinin söylediği kadarıyla oyunun çok oyunculu modu varmış.
Ben geçen merak edip baktım ama hiç oyuncu yoktu. Sanırım custom sunucularda oynuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı