Call of Duty MW2 vs Battlefield 2042

Hocam CoD MW2 alın derim pişman olmazsınız BF 2042 kötü bir çıkış yapmış olsa da bu aralar idare eder bir duruma geldi gibi tabii yine siz bilirsiniz.
Şimdi fiyat olarak da fark var ama aldığıma pişman olmayacağımı düşünüyorum bayağı bir kaliteli oyun.Sanırım tercihim COD MW2 olacak.

Yakın zamanda MW3 çıkacak, ben BF2042 alırdım.

Hocam orası öylede artık oyunun değiştiğini söylüyorlar son güncellemeyle bayağı bir optimizasyon sorununu çözmüşler.

Kardeşim öncelikle iyi günler. Oyunun optimizasyonu hala çok kötü seviyede RTX 3060 Ti R5 3600 sistemde iyi bir şekilde oynayamadım. Oyunun vuruş hissi, kontrolleri, savaş hissiyatı çok kötü. Senin yerinde olsam MW2 alırdım illa Battlefield alacaksan Battlefield V al bence. Taş gibi oyun ve en fazla oynanan bf oyunu

Kardeşim öncelikle iyi günler. Oyunun optimizasyonu hala çok kötü seviyede RTX 3060 Ti R5 3600 sistemde iyi bir şekilde oynayamadım. Oyunun vuruş hissi, kontrolleri, savaş hissiyatı çok kötü. Senin yerinde olsam MW2 alırdım illa Battlefield alacaksan Battlefield V al bence. Taş gibi oyun ve en fazla oynanan bf oyunu
Hocam Battlefield'ın 2042 hariç tüm oyunlarına sahibim.Bende büyük ihtimal MW2 alacağım optimizasyon hala bu durumdaysa sonradan iade vs. pek uğraşacağımı düşünmüyorum.

Hocam Battlefield'ın 2042 hariç tüm oyunlarına sahibim. Bende büyük ihtimal MW2 alacağım optimizasyon hala bu durumdaysa sonradan iade vs. pek uğraşacağımı düşünmüyorum.

Hocam Battlefield 2042 bana göre BF serisine yakışır bir oyun değil. Benim tanıdıklarım var Battlefield 2042 en iyi BF oyunu deyip durdular. 1 ay sonra oyunu bıraktılar, oyun overrated bir oyun. Birçok şeyi CoD'dan almışlar, grafik olarak Battlefield 1'in bile gerisinde. Silah hissiyatı, koşma animasyonu falan çok kötü. Savaş hissiyatı çok sönük

Yeni konular

Geri
Yukarı