Call Of Duty MW3 iwmp.exe Çalışmayı Durdurdu Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnurB

Kilopat
Yer
A, A
Oyuna giriyorum, sunucuya giriyorum, odamı seçiyorum, OK diyorum; tak iwmp.exe çalışmayı durdurdu. Veri ürütmesini de engelledim ama hala aynı oyuna giremiyorum. Eskiden arada bir verirdi, artık durmadan veriyor bu hatayı. Oyuna giremiyorum :(

Sen bu veri yürütme engellemesine takmışsın. Bir oyunda işine yaramış diye her şeyde bunu uyguluyorsun. Alakası yok. Ben hayatımda hata veren hiç bir program için o ayarı yapmadım. Oyunun sürümü ne? Hata raporlarını Microsoft'a gönderiyor musun? Göndermiyorsa olduğun yerde sayıyorsun demektir.

Sen bu veri yürütme engellemesine takmışsın. Bir oyunda işine yaramış diye her şeyde bunu uyguluyorsun. Alakası yok. Ben hayatımda hata veren hiç bir program için o ayarı yapmadım. Oyunun sürümü ne? Hata raporlarını Microsoft'a gönderiyor musun? Göndermiyorsa olduğun yerde sayıyorsun demektir.

Azarımı aldım tamam da hata raporu göndermiyorki. Benim bildigim o XP'de. Bendeki iwmp.exe çalışmayı durdurdu, Windows bir çözüm arayor diyor, sonra programı kapat secenegi geliyor. Oyuna giremiiyorum. Az kalmıstı 80 Level Olmama. 78'de kaldım. Oyunu oynayamadıgımdan Level atlıyamıyorum da :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı