Call of Duty MWII Haritaları, MWIII'te de oynanabilecek

1.oyunu almadım.
2. MW2'ye özgü olan haritalar 3. oyunda da olacak, bunu ilk defa yapıyorlar, önceki oyunlarda böyle bir şey olmadı ve bunun için de para veriyorsun.
3. Betasini oynadım, oynanış ve yenilik tarafında aman aman şeyler gözüme çarpmadı. Ufak tefek şeyler var tabii ancak istenilen paraya bakınca yine yetersiz.
4. Oyunu sıfırdan alacaklar için zaten bu tüm saydıklarım şeyler iyi bir şey ancak MW2'ye zaten halihazırda sahip olan varsa 3. oyuna o kadar para yigmanin pek mantıklı tarafı yok. Sadece zombi kısmı iyi gözüküyor ancak onun için de gider Black Ops oynarım daha iyi.

Black Ops ile MW serisini aynı tutuyosan zaten tartışmayalım ben Black Ops oynamıyorum mesela elma ile armut gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Black Ops ile MW serisini aynı tutuyosan zaten tartışmayalım ben Black Ops oynamıyorum mesela elma ile armut gibi.

Black Ops ile MW'yi bir tutmadım, sadece zombi oynamak istersem gider onu oynarım dedim. MW'de zombi yokken Black Ops'ta vardı, hatırlatırım. MWIII'deki zombi modu yanlışım yoksa açık dünya harici başka bir şey sunmuyor. Black Ops'ta da outbreak modu var, hemen hemen aynı sayılabilir.

Geri
Yukarı