Call of Duty MWII Haritaları, MWIII'te de oynanabilecek

Makaleler
25
MWII'de bulunan haritalar MWIII'te rotasyon sistemiyle özel bir Playlist'te maksimum 4 harita olmak üzere oynanabilecek. Yani arkadaş MW2'ye sahip olanların 3.oyunu almaması için diretiyorlar resmen. MW 2+1 olma yolunda ilerliyor oyun.

F9yIVXmWgAANyE-.jpeg

MWII'de bulunan haritalar MWIII'te rotasyon sistemiyle özel bir Playlist'te maksimum 4 harita olmak üzere oynanabilecek. Yani arkadaş MW2'ye sahip olanların 3.oyunu almaması için diretiyorlar resmen.

Eki Görüntüle 1998224
Activision'u Microsoft satın aldıktan sonra eskiden CoD Modern Warfare oyunlarından alasım vardı artık yok.
Çünkü imkansız almam para yok. O fiyatlara RDR 2, Cyberpunk 2077 phantom liberty alabilecekken niye o kadar para vereyim ki?

Activision'u Microsoft satın aldıktan sonra eskiden CoD Modern Warfare oyunlarından alasım vardı artık yok.
Çünkü imkansız almam para yok. O fiyatlara RDR 2, Cyberpunk 2077 Phantom liberty alabilecekken niye o kadar para vereyim ki?

Hocam şöyle düşün şimdi bu oyunu alan adam seneye çıkacak olan Black Ops oyununu almayacak yani bu oyunu kafadan 2 yıl oynayacak ki alan insan zaten Online için alıyor. Ben Black Ops harici tüm MW serisini aldım. O yüzden fp olarak bakınca veriliyor o para gerçekten zaten vakit alan bi oyun seveni başka fps oyunuda oynamıyor.

MWII'de bulunan haritalar MWIII'te rotasyon sistemiyle özel bir Playlist'te maksimum 4 harita olmak üzere oynanabilecek. Yani arkadaş MW2'ye sahip olanların 3.oyunu almaması için diretiyorlar resmen. MW 2+1 olma yolunda ilerliyor oyun.

Eki Görüntüle 1998224

Bence sen konuyu yanlış anladın MW3'te MW2 haritaları da oynanabilecek demiş ama sen tam tersi demişsin 🤣

Ben ne demişim? İyi okudunuz mu?

Yani arkadaş MW2'ye sahip olanların 3.oyunu almaması için diretiyorlar resmen.

Demişsin senin dediğine göre MW2'de MW3 haritaları olacak der gibi bir anlam çıkmış adamlar MW3'te MW2 haritalarınıda vereceğiz demiş ne güzel işte.

Yani arkadaş MW2'ye sahip olanların 3.oyunu almaması için diretiyorlar resmen.

Demişsin senin dediğine göre MW2'de MW3 haritaları olacak der gibi bir anlam çıkmış adamlar MW3'te MW2 haritalarınıda vereceğiz demiş ne güzel işte.

Doğru demişim. 2. oyuna sahip olanlar için 3. oyun şu an gereksiz. Sıfırdan alacaklar için iyi bir şey. Ben yanlışlık göremedim, siz farklı anladınız.

Valla hocam ben oyunu hikayesi için aldım multiplayer umrumda değil serinin devamı için aldım full campaign girerim bugün de erken erişim olcak çatır çatır oynicam

Doğru demişim. 2. oyuna sahip olanlar için 3. oyun şu an gereksiz. Sıfırdan alacaklar için iyi bir şey. Ben yanlışlık göremedim, siz farklı anladınız.

Gereksizse neden kasa sürümüne kadar aldınız gerçekten merak ediyorum. Aynı oyun değil adamlar MW2 2022'de getirmedikleri MW2 haritalarını MW3e getirecek millet bunu bekliyor zaten kaç zamandır. Zombi modu gelecek ve ilk defa açık dünya zombi modu olacak. Oynanış ve yenilikler mevcut beta oynamadınız sanırım. Kaldı ki ben MW3 mevcutken bir de haritaları için neden MW2 indireyim ne güzel adamlar MW2'de beğenilen haritaları değiştirip değiştirip bana sunacak.

Gereksizse neden kasa sürümüne kadar aldınız gerçekten merak ediyorum. Aynı oyun değil adamlar MW2 2022'de getirmedikleri MW2 haritalarını MW3e getirecek millet bunu bekliyor zaten kaç zamandır. Zombi modu gelecek ve ilk defa açık dünya zombi modu olacak. Oynanış ve yenilikler mevcut beta oynamadınız sanırım. Kaldı ki ben MW3 mevcutken bir de haritaları için neden MW2 indireyim ne güzel adamlar MW2'de beğenilen haritaları değiştirip değiştirip bana sunacak.

1.oyunu almadım.
2. MW2'ye özgü olan haritalar 3. oyunda da olacak, bunu ilk defa yapıyorlar, önceki oyunlarda böyle bir şey olmadı ve bunun için de para veriyorsun.
3. Betasini oynadım, oynanış ve yenilik tarafında aman aman şeyler gözüme çarpmadı. Ufak tefek şeyler var tabii ancak istenilen paraya bakınca yine yetersiz.
4. Oyunu sıfırdan alacaklar için zaten bu tüm saydıklarım şeyler iyi bir şey ancak MW2'ye zaten halihazırda sahip olan varsa 3. oyuna o kadar para yigmanin pek mantıklı tarafı yok. Sadece zombi kısmı iyi gözüküyor ancak onun için de gider Black Ops oynarım daha iyi.

Geri
Yukarı