Call of Duty oyunları alınır mı?

Oguz528

Hectopat
Yer
Sancaktepe/İSTANBUL
Daha fazla  
Screenshot_20230505_102802.jpg

Screenshot_20230505_102824.jpg

Sizce almalı mıyım yoksa fiyatlar daha düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1766950

Eki Görüntüle 1766951

Sizce almalı mıyım yoksa fiyatlar daha düşer mi?
uzun bir süre düşeceğini sanmıyorum indirimdeyken al alacaksan eğer başlangıç olarak hikaye sırasına göre oynamak istersen bu şekilde satın al ;
Modern Warfare serisi için: CoD 4 Modern Warfare (2007), CoD Modern Warfare 2 (2009), CoD Modern Warfare 3 (2011) sırasıyla oynaman yeterli.
Black Ops için: World at War, Black Ops 1, Black Ops 2

Uzun bir süre düşeceğini sanmıyorum indirimdeyken al alacaksan eğer başlangıç olarak hikaye sırasına göre oynamak istersen bu şekilde satın al;
Modern Warfare serisi için: CoD 4 Modern Warfare (2007), CoD Modern Warfare 2 (2009), CoD Modern Warfare 3 (2011) sırasıyla oynaman yeterli.
Black Ops için: World at war, Black Ops 1, Black Ops 2

Cevap için teşekkürler. Hepsini almayı düşünüyorum paket olarak ekledim sepete.

Call of Duty'nin 2, 4, 5, 6 ve 8. oyunlarını oynamış biri olarak söyleyebilirim ki gerçekten hepsi de oynamaya değer oyunlar. Çok oyunculusunu hiç denemedim ama tek kişilik modu çok güzel. Aldığınız paketlerde tam olarak hangi oyunları içerdiğini göremiyorum ama önce eski oyunları oynayıp bitirin daha sonrasında MW ve Black Ops falan oynarsınız sıralarıyla.

Tabii her oyun fiyatını hak ediyor mu orası ayrı bir konu. Üstüne biraz daha ekleyerek indirimlerde güncel bir AAA oyunu alınabiliyorsa şayet öyle yapmak daha mantıklı olabilir. Tercih sizin.

Call of Duty World at War'ı sepetten çıkarabilirsiniz, Black Ops II Bundle ile beraberinde geliyor. Boşa para vermeyin hocam.

Call of Duty'nin 2, 4, 5, 6 ve 8. oyunlarını oynamış biri olarak söyleyebilirim ki gerçekten hepsi de oynamaya değer oyunlar. Çok oyunculusunu hiç denemedim ama tek kişilik modu çok güzel. Aldığınız paketlerde tam olarak hangi oyunları içerdiğini göremiyorum ama önce eski oyunları oynayıp bitirin daha sonrasında MW ve Black Ops falan oynarsınız sıralarıyla.

Tabii her oyun fiyatını hak ediyor mu orası ayrı bir konu. Üstüne biraz daha ekleyerek indirimlerde güncel bir AAA oyunu alınabiliyorsa şayet öyle yapmak daha mantıklı olabilir. Tercih sizin.

Bende daha çok hikaye odaklı seviyorum zaten. Hocam paketlerde ilk oyunlar, MW eski seri, Black Ops seri ilk oyunu eklememişim onu da ekleyeceğim şimdi. Diğerleri gözüküyor zaten. Dediklerinize katılıyorum ama bu fiyatlara bir sürü oyun olmuş oluyor bayağı götürür diye düşünüyorum 😊

Call of Duty world at War'ı sepetten çıkarabilirsiniz, Black Ops II bundle ile beraberinde geliyor. Boşa para vermeyin hocam.

Hocam paket içeriğine baktım gözükmüyor. Orada bir de Delux'e Edition var içeriği gözükmüyor onda olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı