Call of Duty Oyunu Önerisi

WrieN

Decapat
Yer
Mersin
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD 1 TB HDD
Ekran kartı
ASUS DUAL RX 5500 XT 4GB
Anakart
B450M S2H
İşlemci
R3 3100
Yeni çıkan Call of Duty Modern Warfare 2 oyunu ile Call of Duty serisini oynamaya karar verdim. Oyunu daha önce hiç oynamadıgım için hikayeden geri kalmamak için nasıl başlayacağımı yazarsanız güzel olur. Hangi seriden oyuna başlayayım ve hangi serilerle devam edeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni çıkan Call of Duty Modern Warfare 2 oyunu ile Call of Duty serisini oynamaya karar verdim. Oyunu daha önce hiç oynamadıgım için hikayeden geri kalmamak için nasıl başlayacağımı yazarsanız güzel olur. Hangi seriden oyuna başlayayım ve hangi serilerle devam edeyim?

Call of Duty Modern Warfare 4 ve Black Ops 2 hala hatırlarım mükemmel oyundular.

Call of Duty Black Ops 2 serinin en iyi oyunudur. Hikaye açısından birinci oyunu da oynayabilirsiniz. 8 tane falan sonu var. Güzel oyun.

Aslında Call of Duty içinde birçok hikaye barındıran bir oyun. Eğer hiç oynamadıysan 3 oyunluk Modern Warfare serisini ve ardından 4 oyunluk Black Ops serisini oynamanı öneririm. İki serinin hikayesi de birbirinden bağımsız.

Aslında Call of Duty içinde birçok hikaye barındıran bir oyun. Eğer hiç oynamadıysan 3 oyunluk Modern Warfare serisini ve ardından 4 oyunluk Black Ops serisini oynamanı öneririm. İki serinin hikayesi de birbirinden bağımsız.

Black Ops hikayesi; World at War 1, Black Ops 1, Black Ops 2 şeklinde ilerliyor.
World at 1 de reznov karakterini tanıyoruz, 2. oyunda çok etkisi olan bir karakter.
Onun dışında hikayeye etkisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı