Call of Duty serisi oyun önerisi

EKO ! [MDAV]

Hectopat
Arkadaşlar zombi falan sevmem. Battlefield V tarzı oyunlar severim. Sizi CoD serisinden sevdiğniz ve oynadığnız oyunları tavsiye eder mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özellikleriniz iyiyse Modern Warfare'den başlamanız. Şu an 3.sezona geçiş yapıldı. Çok keyifli ve akıcı bir oyun. Onun dışında Black Ops serisinden de 3 ve 4. oyunlarını oynadım 3.yü bitirdim. Size tavsiyem campaign modu gidecek iseniz MW 1 ile başlayıp seriyi bitirdikten sonra Black Ops'a yönelmeniz. Çok oyunculu ise Modern Warfare derim direkt olarak :)

Sistem özellikleriniz iyiyse Modern Warfare'den başlamanız. Şu an 3.sezona geçiş yapıldı. Çok keyifli ve akıcı bir oyun. Onun dışında Black Ops serisinden de 3 ve 4. oyunlarını oynadım 3.yü bitirdim. Size tavsiyem campaign modu gidecek iseniz MW 1 ile başlayıp seriyi bitirdikten sonra Black Ops'a yönelmeniz. Çok oyunculu ise Modern Warfare derim direkt olarak :)
En iyi FPS Multiplayer benim gözümde :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı