Call of Duty serisinin bozması

pxchl

Hectopat
Benim için CoD, Black Ops 2'den sonra bitmiştir. CoD: Ghosts hadi neyse de, CoD: Advanced Warfare tam bir facia; akabinde gelen CoD: Black Ops 3 ise Call of Duty'nin bittiğinin göstergesidir.

Efsane bir hikayeye ve oynanışa sahip olan güzelim oyunu yeni nesil silahlar, savaş robotları, duvarda yürüme, exo jump (çift zıplama) saçmalıklarıyla mahvettiler. Hala dönüp, sıkılmadan eski CoD'ları oynuyorum...

Birçok CoD oyuncusu bu gidişattan memnun değilken, neden hala kendi bildiklerini okuyorlar ? Yeni çıkan CoD'ları sevenleri de anlamıyorum.. Ayrıca CoD: Infinite Warfare Trailer'ı , YouTube'da en çok Dislike alan videolar arasında.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bu iki yıl öncesinin konusu. COD WW2 çok güzel olmuş. Ancak çok kısa kalmış oyun. Evet bozdukları gerçek. Çünkü daha az masraf edip daha çok kazanıyorlar. BO4'ü ise PS oyuncusu bir arkadaşım Beta'da oynuyordu. Beğenmişti. Bakalım görelim...

2 yıldan bile uzun. Modern Warfare 3 ile önce o seriyi berbat ettiler. Ben MW2'den sonra bu kadar ruhsuz bir oyunun geleceğini düşünmemiştim. MW2 be...

Vallahi ben de MW3'ü çok beğendim. Bir de OÇ ekibi Türkçe dublaj yapınca tadından yenmiyordu oyun. Savaştan çok operasyon oyunuydu ve kısaydı tamam. Ancak beğendim.

2 yıldan bile uzun. Modern Warfare 3 ile önce o seriyi berbat ettiler. Ben MW2'den sonra bu kadar ruhsuz bir oyunun geleceğini düşünmemiştim. MW2 be...

@184424 artık hangimiz hangimizin aklını okudu bilmiyorum ama...:saçma:
Hocam MW2 cidden ruhsuz bir oyun. İnsan az da olsa oynayan oyuncusunu düşünür. O sahnede bir duygulanmıştım var ya. 1 hafta yas tutar gibi oldum.

Dublaj kötü oyunların seviyesini bile yükseltiyor. Mesela Uncharted serisi belki bu kadar iyi olmazdı ancak dublaj ile uçtu gitti oyun. Kayıp Miras çok kısa olmasına rağmen çok beğendim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı