Call of Duty Vanguard incelemesi

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, önceden detaylı inceleme yapmıştım bu oyun hakkında, bugün de geçtiğimiz hafta sonu playstationa özel açılan Alpha'sını değerlendireceğim. Umarım alacak arkadaşlara yardımcı olur.

Öncelikle oyun önceden de dediğimiz gibi MW 2019 Engine'i ve WW2 teması ile çıkacaktı ve öyle olmuş gibi fakat birebir aynısı değil tabii ki. Buna, bu firmanın önceki oyunlarındaki (WW2 2017, MW3 ve aw) aw gunplayi eklemişler gibi duruyor. Bu açıkası bayağı bir sevindirdi beni.

Bu modda "Champion Hill" yani, CW'deki kendi BR'si olan Fireteam Dirty Bomb adı olan kendi br modunu yaptılar reklam yapmak için. Multiplayer ön gösterimi 7 Eylül'de. Oyunun 16 özgün map ve ranked playi ile çıkması da ayrıca mutlu ediyor.

Campaign kısmı zaten her cephede olacağı için çok kısa sürmeyecek, hikaye severler için birebir. Zombisini yine treyarch yapıyor. Multisi ise herkesin beklediği gibi farklı olacak. Ön sipariş verenler betaya erken erişebiliyor, deneyimleyebilmek güzel olacak gibi. Yani eğer multisini çok oynayacaksanız fiyatı için değer, buna siz karar vereceksiniz. Çünkü CoD her sene çıkan bir oyun.

Özet geçmek gerekirse oyun şu an açık alfası ile 10 üstünden 7 gibi duruyor, oynanışın gelişmesiye 8 de olabilir.

Sorularınız ve eleştirileriniz varsa CoD hakkında, yardımcı olabilirim, okuduğunuz için teşekkürler.

Önceki incelemem de burada:

Battlefield 1. ve 2. dünya savaşı haricinde oyun yaptığında garip geliyor insana 2042 alacağımı sanmıyorum. CoD da bu durum tam tersi eskiye dönük oyunları pek tutmuyor millet MW oynuyor daha Black Ops bile geçmediler Vanguard'a ne gerek vardı şimdi kafasında millet pek tutacağını sanmıyorum.

MW 2019 Engine'i kullancağı için güzel bir oyun olacaktır.en azından cold war dan iyi olacağı kesin.hikayeside umarım daha uzun olur.betası iyi.

Denediniz mi? Betanın üzerinden bayağa zaman geçti de
Evet,betada yaklaşık 20 saat falan harcadım.4 map vardı:Gavutu,Red Star,Eagle's Nest ve Hotel Royal.
Ayrıca Multiplayer olarak 6v6 12v12 gibi modları seçebilecek olmamız da güzel olmuş bu oyunda.Vanguard kesinlikle güzel geliyor.

Evet,betada yaklaşık 20 saat falan harcadım.4 map vardı:Gavutu,Red Star,Eagle's Nest ve Hotel Royal.
Ayrıca Multiplayer olarak 6v6 12v12 gibi modları seçebilecek olmamız da güzel olmuş bu oyunda.Vanguard kesinlikle güzel geliyor.
İnşallah. Benim tek endişem dlss olmadan çıkarsa diye

Geri
Yukarı