Call of Duty: Vanguard 320 TL'ye alınır mı?

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Başlıkta belirtiğim Call of Duty®: Vanguard alınır mı şu anki kur ile 320TL yapıyor cevaplarınızı bekliyorum.

Ruble.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikâyesi güzel olsa da sadece hikâye işte. Çevrim içi oynamayı seviyorsanız alınabilir ama daha iyi oyunlara yatırabilirsiniz. Çevrim içi oyunu, WW 2 gibi erken sönecektir.

Bugün düşen kur sayesinde normalde indirimli fiyatı bilene 400 TL rahat geçerken bir baktım 320 bandına inmiş.

Çevrim içi modu beni sarmamıştı, bana göre BF 2042 daha iyi. İki oyunu da oynadım. BF2042 beklentileri karşılamadı fakat bu oyunun eğlenceli olmadığı anlamına gelmiyor. Hazard Zone modu arkadaşlarla eğlenceli.

Vanguard oynarken oyun çok hızlıydı fakat zevk alamadım, küçük haritalarda Deathmatch tarzı takılıyorsunuz beni sarmadı.

Alınmaz, hiç denemedim ve almadım ama o paraya oyun alınmaz. O paraya yemek yersin, sinemaya gidersin, arkadaşlarınla yiyip içersin 😉.aynen
Bugün düşen kur sayesinde normalde indirimli fiyatı bilene 400 TL rahat geçerken bir baktım 320 bandına inmiş.
Hemde öyle bir alınır ki 2 hafta önce 600 e almıştım online fps ariyorsan daha iyisi yok
Alınmaz, hiç denemedim ve almadım ama o paraya oyun alınmaz. O paraya yemek yersin, sinemaya gidersin, arkadaşlarınla yiyip içersin 😉.
Bi bitmediniz aga o paraya bir gün eğlenirsin oyun alırsan günlerce eğlenirsin iyi vakit geçirirsin aynen yersin yemek 300 tlye en ucuz mekan 200 zaten

Geri
Yukarı