Call of Duty Vanguard Çıktı

Modern warfare 2019 en iyisiydi bence. Ama sonuçta vanguard ta onun motoruyla yapıldı. Zamanı mekanı senaryosu farklı olması çok ta dert olmamalı. Seneye tabiki daha heyecanlı olacağım MW2 gelecek

Peki Cold War'la Vanguard arasindaki önemli farkları acıklar mısın?
Cold war arcade ağırlıklı daha kolay. Vanguard daha oturmuş. Animasyonlar felan daha modern warfare 2019 a benziyor. Grafikleri vanguard a daha iyi cold war a göre.daha eğlenceli geldi bana göre. Senaryo moduna daha başlamadım. Vuruş hissi daha sağlam geldi bana vanguard ta. Bu tip oyunları izleyerek değilde deneyimleyerek daha iyi anlarız. Fiyat konusuna bir şey diyemeyeceğim ben çok önce önsipariş verdim şimdi bayağa bir artmış fiyatı

Cold War arcade ağırlıklı daha kolay. Vanguard daha oturmuş. Animasyonlar falan daha Modern Warfare 2019'a benziyor. Grafikleri Vanguard'a daha iyi Cold War'a göre. Daha eğlenceli geldi bana göre. Senaryo moduna daha başlamadım. Vuruş hissi daha sağlam geldi bana Vanguard'ta. Bu tip oyunları izleyerek değil de deneyimleyerek daha iyi anlarız. Fiyat konusuna bir şey diyemeyeceğim ben çok önce önsipariş verdim şimdi bayağa bir artmış fiyatı.

Değerli bilgilerin için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı