Call of Duty Vanguard oyun arkadaşı

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Beni CoD konularında görmüşsünüzdür mutlaka. Oyunun çıkmasına 2 hafta kaldı ve beraber oynayacak arkadaş arıyorum. Platform fark etmez.

Oyun hakkındaki görüşlerimi ve incelememi de bu konudan bulabilirsiniz:

Dönüşünüzü bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar. Beni CoD konularında görmüşsünüzdür mutlaka. Oyunun çıkmasına 2 hafta kaldı ve beraber oynayacak arkadaş arıyorum. Platform fark etmez.

Dönüşünüzü bekliyorum.
ProWW#2407 eklersen oynayabiliriz

BF 2042'den istediğim tadı alamayınca tekrar COD'a döneyim diyorum fakat oyun bir tık pahalı olduğu için ileride pişman olmamak adına fikirleriniz önemli. Vanguard'ın gerek Zombie gerek Multiplayer kısmı nasıl? Eğer tavsiye ederseniz ve hala arkadaş arıyorsanız beraber oynayabiliriz.

Dönüşünüzü bekliyorum.

Konu dışı ama size sormak istedim. Bende CoD serisini severim multiplayer oyuncusuyum Rusya'dan alım kapanmış MW bayağı indirime girmiş onu alıp Warzone'dan kurtulmayı planlıyorum siz Vanguard'ı nasıl aldınız kredi kartından direk o anki kurla euro mu çekiyor

Geri
Yukarı