Call of Duty Warzone 2.0 karışık

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Call of Duty Warzone 2.0 karışık geldi bana, ilk az önce oynadım. Ama napıyoruz ne ediyoruz bilmiyorum. Bir ara helikopterden indim kimseyi bulamadım etrafımda, sonra biri vurdu beni. Sonrasında ise bir yerde düello gibi bir şey oldu, orada da vurdular. Ondan sonra da bekledim durdum, bir türlü geçmedi oyuna. :) çözemedim. Var mıdır kolay yolu? Ayrıyetten oyuna ilk girdiğimizde ilk baştaki yere tıklıyorum mesela 3 kişi oluyoruz birileriyle kapisiyoruz. Ama biri beni vurduğunda bekliyorum bekliyorum oyunda olmuyorum, oyunu komple kapatmam gerekiyor. Ne yapmam gerek PC'den oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamadım henüz ama elbette vardır. Arkadaş da zaten düello gibi bir yer demiş yani gulag kısmını kastediyor.

Çünkü bende normal Warzone vardı sonra oyuna 2 GB güncelleme geldi bu baktım 100GB'lik oyun 75 oldu ve Warzone için başka oyun indirmemi istiyordu sizde de böyle mi?

Valla bende girdim ne oldu anlamadım. Botları vurduk sonra gerçek düşmanlar geldi birkaçını vurdum sonra beni vurdular. Lootbox için ekstra itemlere tıklamak da oynanışı yavaşlatmış.

Geri
Yukarı