Call of Duty: Warzone 2.0 maç bulmuyor

Zue

Hectopat
Daha fazla  
Warzone 2.0 oynarken, bir anda disconnected server dedi ve ondan sonra maç aradığımda 200 ms ping ile aradı. Oyuna bir daha giremedim. Shadowban yediğimi düşünüp ban kısmına baktım fakat "no ban detected" yazıyordu. Çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• 1700929130249.png
    1700929130249.png
    40,6 KB · Görüntüleme: 37
  • 1700929150197.png
    1700929150197.png
    227,2 KB · Görüntüleme: 32
Warzone 2.0 oynarken, bir anda disconnected server dedi ve ondan sonra maç aradığımda 200 ms ping ile aradı. Oyuna bir daha giremedim. Shadowban yediğimi düşünüp ban kısmına baktım fakat "no ban detected" yazıyordu. Çözümünü bilen var mı?

Bunun bir çözümü yok. Çıktığından beri oynayan birisi olarak 2 olanak var.
1. olanak = Shadow ban yedin, siteye geç düştü/düşmedi (%97 ihtimal)
2. olanak= o an oyuncu yoktur(%3 ihtimal)

Bunun bir çözümü yok. Çıktığından beri oynayan birisi olarak 2 olanak var.
1. olanak = Shadow ban yedin, siteye geç düştü/düşmedi (%97 ihtimal)
2. olanak= o an oyuncu yoktur(%3 ihtimal)
Hocam 2 saattir bakıyorum sitede hala ban gözükmüyor. Bir de sistemi alalı daha 3 gün oldu. Bu oyunun sıkıntısı gerçekten bitmiyor. DLSS açıyorum GPU kullanımı düşüyor, FPS dibe çakılıyor. Disconnected server hatası veriyor. Gerçekten rezalet.

Hocam 2 saattir bakıyorum sitede hala ban gözükmüyor. Bir de sistemi alalı daha 3 gün oldu. Bu oyunun sıkıntısı gerçekten bitmiyor. DLSS açıyorum GPU kullanımı düşüyor, FPS dibe çakılıyor. Disconnected server hatası veriyor. Gerçekten rezalet.

Wzda DLSS açman hata zaten. Fidelty açacaksın keskinliği 50 civarı yapacaksın. Twitch'de czathu diye bir yayıncı var onun grafik ayarları bilgisayar oyuncuları için çok iyi onu yapabilirsin.
Ayrıyeten Shadow banın sistemi ne zaman aldığınla alakası yok ki.

Wzda DLSS açman hata zaten. Fidelty açacaksın keskinliği 50 civarı yapacaksın. Twitch'de czathu diye bir yayıncı var onun grafik ayarları bilgisayar oyuncuları için çok iyi onu yapabilirsin.
Ayrıyeten Shadow banın sistemi ne zaman aldığınla alakası yok ki.
Normalde DLSS açınca FPS yükseliyor diye biliyordum. Yapabilecek hiçbir şey yok mu gerçekten? Shadowban yediğim bile belli değil anlamadığım kısım o.

Normalde DLSS açınca FPS yükseliyor diye biliyordum. Yapabilecek hiçbir şey yok mu gerçekten? Shadowban yediğim bile belli değil anlamadığım kısım o.

FPS yükseltmen için rekabetçi oyunda DLSS açman mantıksız en azından bana göre ki baktığımda DMZ oynuyormuşsun rekabetçi denmez fakat yine de mantıksız. Shadow ban yemişsende hiçbir şey yapamazsın 1 hafta beklemek harici.
Battleroyale Quad veya resurgence Quad girmeyi denediğinde oyunu buluyor mu?

FPS yükseltmen için rekabetçi oyunda DLSS açman mantıksız en azından bana göre ki baktığımda DMZ oynuyormuşsun rekabetçi denmez fakat yine de mantıksız. Shadow ban yemişsende hiçbir şey yapamazsın 1 hafta beklemek harici.
Battleroyale Quad veya resurgence Quad girmeyi denediğinde oyunu buluyor mu?
Hayır hala oyun bulmuyor.

Ben de aynı problemden şikayetçim shadow ban yedim fakat no ban detected yazıyor demekki aynı anda herkese ban attılar. buradan iletşim halinde olalım düzelirse vs yazarsın.

Geri
Yukarı