Satılık Call of Duty Warzone +6 K/D +90 bundle

GBarisciL

Hectopat
İyi forumlar. Hesabımı 6. sezondan bu yana oynamaktayım, ilk sahibiyim.
Hesaba yaklaşık olarak satın alınan paketlere toplamda (1100€~1200€) 150K CP civarı harcanmış olup 90-95 arasında bundle bulunmaktadır. Tüm Cold War ve Modern Warfare tracer paketlerin hepsi mevcuttur, belki 3-5 tane alınamayanlar var olduğundan alamamış da olabilirim.
Battle Royale K/D 6 üzeri
MultiPlayer K/D 5 üzeri
Battlenet ve Activision isim değiştirme mevcut.
Battlenet ve Gmail hesabı hepsi beraber alıcıya verilecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyat: 1500TL.
Hesap detayları video da mevcuttur, dilerseniz Discord üzerinden de son hali gösterilebilir. Aklınıza takılan soruları da sorabilirsiniz, forum üzerinden mesajınızı görmezsem Discord adresimden istediğiniz vakit yazabilirsiniz.
Discord: Gafur Bariscil#3455

Son düzenleme:
Playerauctionsdan daha pahali satabilirsiniz hocam belki bi bakin derim
Oraya ilan açmıştım 275 Dolardan uygun bir miktar direk satılsın diye, fakat 2 haftadır satılmamıştı. Sabah bir yabancı yazdı yarın alırım falan dedi ama bakalım sonucu ne olacak. Bir de oradan hiç satışın oldu mu yada tanıdığın birilerinin satışları.

Oraya ilan açmıştım 275 Dolardan uygun bir miktar direk satılsın diye, fakat 2 haftadır satılmamıştı. Sabah bir yabancı yazdı yarın alırım falan dedi ama bakalım sonucu ne olacak. Bir de oradan hiç satışın oldu mu yada tanıdığın birilerinin satışları.
Ben geçen ay Hearthstone hesabımı sattım. 7 gün de geri alım garantisi vermiştim iki günde satıldı. Güvenilir bir site. Tek kötü yanı parayı alırken site ayrı, Türkiye'ye transfer firma yapan ayrı komisyon kesiyor.

Ben geçen ay Hearthstone hesabımı sattım. 7 gün de geri alım garantisi vermiştim iki günde satıldı. Güvenilir bir site. Tek kötü yanı parayı alırken site ayrı, Türkiye'ye transfer firma yapan ayrı komisyon kesiyor.
Hangi banka gelen paranın belli miktarına göre yüzde mi kesiyor değilse ne kadar bir kesinti yaptı.

Nisandan sonra Turkiye ye odemeyi kapattilar. 20dolar+%2.5 kesinti yapiyor. Nisan ayindan once 1.5 du

1100 euro mu yatırdın TL mi? Eğer euro'ysa daha pahalıya satılmalı bence 275 dolar fazla ucuz. Oyunun piyasası ne bilemem ama en az 800 doları var.

1100 euro mu yatırdın TL mi? Eğer euro'ysa daha pahalıya satılmalı bence 275 dolar fazla ucuz. Oyunun piyasası ne bilemem ama en az 800 doları var.
Euro üzerinden alınıyor TL olarak kesiliyor. Fakat değerini verecek pek öyle oyuncu sanmam zor.

Nisandan sonra Turkiye ye odemeyi kapattilar. 20dolar+%2.5 kesinti yapiyor. Nisan ayindan once 1.5 du
Şimdi tam anlamadım, ödeme komple kapatılmadan önce $20+%2,5 kesinti mi vardı? yoksa hâlâ hesap satıp wire transferi yapılıyor mu?
Hesap Playerauctions üzerinden satılmıştır.

Son düzenleme:
Euro üzerinden alınıyor TL olarak kesiliyor. Fakat değerini verecek pek öyle oyuncu sanmam zor.

Şimdi tam anlamadım, ödeme komple kapatılmadan önce $20+%2,5 kesinti mi vardı? yoksa hâlâ hesap satıp wire transferi yapılıyor mu?
Hesap Playerauctions üzerinden satılmıştır.
Kapatilmadan once sadece %1 di hocam. Simdi ise 20dolar+2.5

Kapatilmadan once sadece %1 di hocam. Simdi ise 20dolar+2.5
Ödeme kısmında sadece 25 Dolar yazıyor da %2.5 yazısını göremedim.
Hocam bu arada site üzerinden ödemeyi alırken nasıl aldınız? Yani wire transfer mi yok ise farklı bir yöntem aracılığı mı tercih ettiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı