Call of Duty Warzone dev error 5759

BerkcanB

Centipat
NVIDIA GeForce GT 755M kullanıyorum. Sürümüm 425.31 Game Ready driver. Oyunu açmaya çalışırken ilk önce safe modda açmak ister misin şeklinde bir soru geliyor evet diyorum(hayırı da denedim) daha sonra ekran kartımı driverımı güncellemem gerektiğiyle ilgili bir pencere geliyor evet deyince NVIDIA'nın sitesine atıyor hayır deyince oyun açılıyor daha doğrusu açılmıyor, açılış ekranı 2-3 saniye gelir gibi oluyor ekran donuyor. Sonrasında dev error 5759 hatası geliyor. Burdan benim anladığım oyun diyor ki sürümün yetersiz güncelle minimum şu sürüm olması lazım fakat benim son sürüm zaten. Üstüne yeni bir güncelleme gelmemiş NVIDIA destekle de görüştüm pek yardımcı olamadılar onlarda son sürüm olduğunu söylediler. Şu durumda ekran kartımı mı değiştirmem gerek ki laptop kullanıyorum (Lenovo Y510P) bir fikri olan var mı acaba ekran kartı ayarlarını Minimum'a alıp da denedim yine olmuyor. Sizce var mıdır bir çözüm yolu yoksa çözümsüz vaka mı ekran kartına güncelleme gelmezse açamayacağım oyunu gibi gözüküyor birçok kişi de benzer problemler olduğunu biliyorum umarım herkesin sorunu çözülür. Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar ben şöyle bir yöntem buldum win10 kullanıyorum win 7 ye uyumlu olan sürücü nvidia nın sitesinde var onu indiriyorum şuan da açılmazsa win 7 kurup o driver la açabilirim belki sizde deneyebilirsiniz.
Arkadaşlar o şekilde olmadı maalesef bilginiz olsun.

Son düzenleme:
dostum bende 750m var tıppatıp aynı problem bende de var bulursam yardım ederim sen bulursan sende bana yardım edersin :) .
NVIDIA GeForce GT 755M kullanıyorum. Sürümüm 425.31 Game Ready driver. Oyunu açmaya çalışırken ilk önce safe modda açmak ister misin şeklinde bir soru geliyor evet diyorum(hayırı da denedim) daha sonra ekran kartımı driverımı güncellemem gerektiğiyle ilgili bir pencere geliyor evet deyince NVIDIA'nın sitesine atıyor hayır deyince oyun açılıyor daha doğrusu açılmıyor, açılış ekranı 2-3 saniye gelir gibi oluyor ekran donuyor. Sonrasında dev error 5759 hatası geliyor. Burdan benim anladığım oyun diyor ki sürümün yetersiz güncelle minimum şu sürüm olması lazım fakat benim son sürüm zaten. Üstüne yeni bir güncelleme gelmemiş NVIDIA destekle de görüştüm pek yardımcı olamadılar onlarda son sürüm olduğunu söylediler. Şu durumda ekran kartımı mı değiştirmem gerek ki laptop kullanıyorum (Lenovo Y510P) bir fikri olan var mı acaba ekran kartı ayarlarını Minimum'a alıp da denedim yine olmuyor. Sizce var mıdır bir çözüm yolu yoksa çözümsüz vaka mı ekran kartına güncelleme gelmezse açamayacağım oyunu gibi gözüküyor birçok kişi de benzer problemler olduğunu biliyorum umarım herkesin sorunu çözülür. Şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar ben şöyle bir yöntem buldum win10 kullanıyorum win 7 ye uyumlu olan sürücü nvidia nın sitesinde var onu indiriyorum şuan da açılmazsa win 7 kurup o driver la açabilirim belki sizde deneyebilirsiniz.
Arkadaşlar o şekilde olmadı maalesef bilginiz olsun.

Bana bu site önerildi 2015 driverı ama hatayı çözdü

Son düzenleme:
Benim ekran kartımda gt 745m aynı sorun bende de mevcut ddu ile sürücü kaldırıp tekrar yükledim yinede olmadı. İntel in ekran kartını devre dışı bırakıp açmaya çalıştığımda açılış ekranı biraz yüklendi ancak yine aynı hatayı aldım. Windows 7 kurulumu yapıp yine denedim aynı sorun yine karşıma çıktı. İnternetteki diğer çözümlerin hepsini denedim fakat fark eden bir şey olmadı . Konuyla ilgili nvidia ya mail attım fakat geri dönüş olmadı. Çözüm bulan arkadaşlar olursa veya bilgi sahibi birileri varsa yardımlarınızı bekliyorum.
Benim ekran kartımda GT 745M aynı sorun bende de mevcut DDU ile sürücü kaldırıp tekrar yükledim yine de olmadı. Intel'in ekran kartını devre dışı bırakıp açmaya çalıştığımda açılış ekranı biraz yüklendi ancak yine aynı hatayı aldım. Windows 7 kurulumu yapıp yine denedim aynı sorun yine karşıma çıktı. İnternetteki diğer çözümlerin hepsini denedim fakat fark eden bir şey olmadı. Konuyla ilgili NVIDIA'ya mail attım fakat geri dönüş olmadı. Çözüm bulan arkadaşlar olursa veya bilgi sahibi birileri varsa yardımlarınızı bekliyorum.

NVIDIA DRIVERS GeForce Game Ready Driver WHQL DDU ile silip bu sürümü yükledim şu an oynayabiliyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı