Call Of Duty Warzone Hata Verip Kapanıyor

tuğrahan sezer

Hectopat
Böyle bir hata veriyor arkadaşlar. Driver güncel. Ben açıkçası işlemcimden şüpheleniyorum. Q9550 işlemcim var. Fotoğraf kötü ise özür dilerim telefonun kamerada sıkıntı var okuyamaz iseniz yazarım.

Dosya Ekleri

• 1583949222895252936180.jpg
    1583949222895252936180.jpg
    895,4 KB · Görüntüleme: 163
Hocam donanım olarak emin değilim. İnternet sn de 10-12 mb download alıyor öyle olunca hızlı indi. 😁
DirectX'i tekrar kurun, Ekran kartı sürücülerini kaldırıp tekrar kurun. Ayrıca .NET Framework ve C++ Redistleri de eksiksiz bir şekilde yükleyin.
Hepsini tek tek silmem mi gerekecek. Oyunu tekrar indirmekte olur derseniz direk onu yapacağım.

Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One yazın ve ilk siteden indirin. hepsini tek tek kurun. Sonra DirectX sürümlerini tekrar kurun ve Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp baştan kurun. Bunlar da olmazsa oyunu kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. Hata raporunuzda gözüme çarpan sorunlar bunlar.

Uplay var ama açık değil. Şu an açık olan uygulamalarım Origin Steam nvidia ayarlar asus tweak 2 bir de battlenet var.
Uplay var ama açık değil. Şu an açık olan uygulamalarım Origin Steam nvidia ayarlar asus tweak 2 bir de battlenet var.
Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One yazın ve ilk siteden indirin. hepsini tek tek kurun. Sonra DirectX sürümlerini tekrar kurun ve Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp baştan kurun. Bunlar da olmazsa oyunu kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. Hata raporunuzda gözüme çarpan sorunlar bunlar.
Hocam dediklerinizi yaptım. Ama işe yaramadı. Oyunu silip yüklemeyi de denedim. Sizce başka neyden kaynaklanıyor olabilir.

Son düzenleme:
Bu hatanın aynısı bende alıyorum. Çözüm bulabilen var mi? Benimde işlemcim çok eski. Xenon işlemci. Çok güçlü işlemci ama yeni oyunlarda böyle uyum sorunu yasayabiliyorum.

arkadaş benim sistem yeterli ama hata alıyorum 6328 dev error oyuna girmeden ana menüye gelmeden açılırken kapanıyor oyun asus rog strix rx 580 8gb ekran kartı var hata alıyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı