Call of Duty: Warzone için Battle Pass alan var mı?

9.99 € ücreti ücretsiz edinmenin yolu yok diye biliyorum. Belki başka blizzard grubu oyunlarında ki para birimleriyle takas vardır. Ama emin değilim.
PubG yada knight online benzeri oyun oynadıysan aynı sistem premium gibi düşün işte.
Bir oyunu para ile satin almak demiyorum, bir oyunun icine para yatirmak bana cok sacma geldigi icin su ana kadar tek birsey satin almadim.
Ne ise yarar bu battlepass:D
kusura bakmayin soruyorum cahilligime verin.
Bu arada siz 1400 taneyi nasil biriktirdiniz?
Bende ara sira free geliyor onlari aliyorum o kadar.

Bir oyunu para ile satin almak demiyorum, bir oyunun icine para yatirmak bana cok sacma geldigi icin su ana kadar tek birsey satin almadim.
Ne ise yarar bu battlepass:D
kusura bakmayin soruyorum cahilligime verin.
Bu arada siz 1400 taneyi nasil biriktirdiniz?
Bende ara sira free geliyor onlari aliyorum o kadar.

Birikmez işte. Battle Pass için ödediğiniz oyun içi miktar, bir nevi geri dönmüş oluyor 😬

3. Sezonda 600 ücretsiz CP vardı, 400 tanesini 26TL'ye satın alarak Battle Pass'i aldım ve içinde "unclaimed" yani satın almadığım için kilitli durumda olan 1000 CP otomatikman açıldı ve 4.'yü oradan gelenlerle satın aldım, 4. de toplamda 1300 derken 5 i de bitirdim ve şu anda tam saymadım ama 1600-1700 arası CP var hesabımda (oyunu bazen PS4 bazen PC'den açıyorum CP'ler biraz bölündü), bir kere alınca eğer oyunu sürekli oynayıp Battle Pass'leri tamamlıyorsanız CP'leri geri verdiği için aslında parasını çıkartıyor, dediğim gibi en başta sadece 26TL para verdim, oyun içi içerik olarak epey zengin, güzel şeyler, operatörler vs. veriyor. Verdiği her şey görsel ancak oyunu sürekli oynayanlar için keyifli içerikler olduğu kesin. zaten en çok oynadığım oyun ve F2P olduğu için sıkıntı görmedim.

Geri
Yukarı