Call of Duty Warzone nasıldır?

Shenpai

Picopat
Call of Duty Warzone indirmeyi düşünüyorum. Malum, boyutu büyük. O yüzden emin olmak istiyorum. Sizce oyun nasıl? Artıları ve eksileri nelerdir? Oynanır mı, nasıl bir oyun sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben açıkcası çok severek oynuyorum fakat optimizasyon düzeltildi fakat hala biraz sıkıntılı.Ekran kartı rtx tarzı olursa fps avantajı daha yüksek olur gtx 1650 kullanıyorum low da 80 alıyorum max

Harika bir oyun. Vanguard oyununun tutmaması Warzone 'yi kötü yönde etkiledi. Herkes Verdansk haritasını özler oldu. DLSS açınca görüntü çamurlasiyor. Yani Nvidia kartların avantajı yok. Ama ben seviyorum.

Başka oyun oynamıyorum. Son güncelleme ve harita bi nebze iyi oldu. Para yatırmadan da oynanıyor.

Sistemin güzelse oynaması çok zevkli bir oyun. Sürekli güncel yeni şeyler geliyor. Optimizasyon ve Antivirüs sistemi şuan için biraz daha iyi gibi. Oyunu zaten microsoft satın aldı ilerleyen zamanlarda daha güzel olacaktır.

Biraz hile sorunu var diye biliyorum. RX 570, 10100F, 8x2 RAM ile oynayamamıştım oyunu kastığından. 55-80 FPS alıyordum, akıcı değildi.

@VahitGuetta Bende RX 570 var, 80 FPS'yi zar zor görüyorum.

Biraz hile sorunu var diye biliyorum. RX 570, 10100F, 8x2 RAM ile oynayamamıştım oyunu kastığından. 55-80 FPS alıyordum, akıcı değildi.

@VahitGuetta Bende RX 570 var, 80 FPS'yi zar zor görüyorum.
Ya malum Türkiye şartları usta amd ryzen 5 5600 işlemci iyi fakat ekran kartı 3050 almaktansa bunu alayım uzun ömürlü diye fakat gta 5 gibi büyük oyunlarda lowa çekiyom

Yeni konular

Geri
Yukarı