Call of Duty Warzone ne durumda?

İşletim sistemi
Windows 11
Warzone 2.0'i kastettiğini düşünüyorum. İlk çıktığı zamanlarda rezaletti sildim direkt. 1-2 ay önce indirdim ve hala rezaletti. Kişiden kişiye değişiyor. Nedense hem bende baya kasıyordu hemde grafikler çamur gibiydi. Ekran kartimin 2060, işlemcimin i7 10. Nesil olmasına rağmen oynayamadım. Rezil rüsva bir optimizasyonu var. Belki sizde şansa sorun çıkmaz şansını deneyebilirsin.

Hocam teşekkür ederim başka birisinin ayarlarını uygulamıştım bir de bu videodakileri deneyeyim. Bir de oyunu açtığınız zaman CPU Fan'ı bir anda yükseliyor mu? Daha önce böyle bir sorunum yoktu fakat son 4 gündür oyun menüsü açılırken ve oyuna girdiğimde sıvı soğutucunun fanları bir anda gürültülü bir şekilde hızlanıyor. Apex'de vs başka oyunlarda böyle bir sorunum yok.

5600X stock soğutucum var öyle bir sorun yaşamadım. Ekran kartım 4070 ama zaten ekran kartının tamamını kullanamıyorum. Ashikada 130 civarı rahat oynuyorum. Desert mapinde tabii 100 civarı oynatıyor.

5600X stock soğutucum var öyle bir sorun yaşamadım. Ekran kartım 4070 ama zaten ekran kartının tamamını kullanamıyorum. Ashikada 130 civarı rahat oynuyorum. Desert mapinde tabii 100 civarı oynatıyor.
Ayar yapalım derken bir şeyleri bozdum sanırım. Format atıp temiz bir kurulum yapacağım yine aynısı olursa warzone'a ara verme zamanı gelmiş demektir :)

Yeni konular

Geri
Yukarı