Call of Duty: Warzone düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 11

PedroJOSH

Decapat
Daha fazla  
RAM
16GB RAM
Ekran kartı
RTX 3050TI
İşlemci
i7 11. Nesil
Merhaba, ben Warzone adlı oyunu oynuyorum, fakat bir sorun var o da FPS. En düşük ayarlarda 70-90 arası FPS alıyorum, hatırlatırım en düşük normalde maksimum ayarlarda bu FPS'leri görüyorum. Neden? (bu arada oyun çözününürlük harici daha düşük grafiklere alınıyorsa alırım, FPS önemli benim için :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz diyeceğim ama i7 11. nesilin RTX 3050 Ti'ye darboğaz yapması çok zor. Bir maksimum ayarlarda oyun ortasında MSI Afterburner değerlerini atabilir misiniz?

4GB Vram'e sahip bir cihaz kullanıyorsun dostum o hızlar normal her şeyi ultraya çektiysen. Rekabet açısından çok gereksiz efektleri kıstım ben, benzer sistemler kullanıyoruz, 120'den aşağı almıyorum.

Warzone garp bir oyun. Bende 12900k ve 3090 ti ile fps drop yiyorum. Sadece bu oyuna özel bi durum bu. Diğer oyunlara görede ayrıca düşük fps alıyorum. Her gelen güncelleme ile oyun optimizesi iyice bozuldu. Bu yüzden MW2 ile beraber Warzone 2 gelicek.

Warzone garp bir oyun. Bende 12900k ve 3090 ti ile fps drop yiyorum. Sadece bu oyuna özel bi durum bu. Diğer oyunlara görede ayrıca düşük fps alıyorum. Her gelen güncelleme ile oyun optimizesi iyice bozuldu. Bu yüzden MW2 ile beraber Warzone 2 gelicek.

Şöylede bir durum var benim önceki pc 1050ti dı ilk oyun çıktığında 100-120 fps alıyordum. En son 2022 başlarında indirdiğimde 30-40 fps

Geri
Yukarı