Call of Duty Warzone oyun arkadaşı

FARADAY#21160 Yaş:27 Rage olmadan ve flame yapmadan rush oynayan eklesin. Dc falan uyar. Şayet sniper işsizi iseniz ve bütün oyunu tek bir bölgede camp yapmak ya da backstep kovalamak amacıyla oynuyorsanız birbirimize hiç bulaşmayalım. Çocukluğumdan beri yani 2000'lerin başından beri bu tarz oyunları oynarım özellikle BF ve COD oyunlarında veteranım, bir iddiam yok sadece oyun tarzımı belirttim.

FARADAY#21160 Yaş:27 Rage olmadan ve flame yapmadan rush oynayan eklesin. Dc falan uyar. Şayet sniper işsizi iseniz ve bütün oyunu tek bir bölgede camp yapmak ya da backstep kovalamak amacıyla oynuyorsanız birbirimize hiç bulaşmayalım. Çocukluğumdan beri yani 2000'lerin başından beri bu tarz oyunları oynarım özellikle BF ve COD oyunlarında veteranım, bir iddiam yok sadece oyun tarzımı belirttim.
Origin ismin nedir? Battlefield de oynuyorum.

Benide ekleyebilirsiniz 😂
Camper, flame, rage yapmam; akılsızca saldırmam. Takım oyuncusuyumdur. Discord var, 26 yaşındayım.
Ayrıca Battlefield1, Battlefield V'te de varım.
FPS oyunları için kurşun atar kurşun yerim 😂

Battlenet bilgilerim: P0werGuard#2791
Origin Bilgilerim: p0werguard

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar;
Neredeyse her akşam oyun oynuyorum. Oyun oynarken eğlenebileceğim takım arkadaşları arıyorum. Orta halli bir oyuncuyumdur diye tahmin ediyorum. Mikrofonum var.
Battle.net Hesap: KoyuTimsah#2054064

Oyunu yeni indirdim çözmeye çalışıyorum online sürem bilgisayar başında fazla yardımcı olmak oynamak isteyen varsa güzel olur.
Kardeş yaşımız veya kafamız uyarsa ben öğretebilirim... Ben biraz ihtiyarım bu yüzden uyumlu oyun arkadaşı arıyorum. Bende çok zor öğrendim oyunu bir kaç oyunda gösteririm uyarsa devam ederiz oynamaya...
gece oynarız eklerim yaş35 benimde
Ekledim dostum. Denk gelirsek oynarız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı