Call of Duty Warzone'da Arkadaş Eklenmiyor

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar CoD Warzone'yi arkadaşımla oynamak istiyoruz fakat ona nasıl davet atacağımı bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Battle.net adresinde kullandığı mail adresini yazmayı deneyin. Ve arkadaş eklerken blizzard hesabı olarak seçerseniz büyük ihtimal olacaktır.

Battle.net adresinde kullandığı mail adresini yazmayı deneyin. Ve arkadaş eklerken blizzard hesabı olarak seçerseniz büyük ihtimal olacaktır.
Teşekkür ediyorum. Oyun içerisinden friend kısmından da ekleyebiliyoruz sanırım? Ayrıca biz 2 kişiyiz beraber oynamak istediğimizde malesef saçma bir şekilde duo modu yok o halde 3.kişiyi rastgele mi atacak nasıl olacak?

Teşekkür ediyorum. Oyun içerisinden friend kısmından da ekleyebiliyoruz sanırım? Ayrıca biz 2 kişiyiz beraber oynamak istediğimizde malesef saçma bir şekilde duo modu yok o halde 3.kişiyi rastgele mi atacak nasıl olacak?
Parti sayfasında iken oyun arama tuşunun altında don't fill seçeneğini seçin 2 kişi girersiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı