Call of Duty Warzone'da sunucu bağlantısı kesiliyor

Yiğitözcan40

Hectopat
Call of Duty Warzon'da server disconnet hatası alıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2022-02-20_195000.png
    resim_2022-02-20_195000.png
    64,7 KB · Görüntüleme: 44
Peki level konusu sizce hata mıdır? Muzzle için gerekli level 59. Benim cooper 60 level ama kilitli gözüküyor. Bir de şu an battle pass almak mantıklı mı sizce?
1- Level hata olabilir yani zaten 1 level kalmış oda açılsın artık, silahtaki bütün aparatları şok, sonra tekrar tak bide öyle dene bi, ama susturucu filan takmadan oyna belki düzelir, namulya bişey takma öyle bi dene.
2- Battle pass bende 1000 CP, alırsan 600+ CP vericek diyor, aynı ise sende al bence, +400CP almış gibi oluyosun.

1- Level hata olabilir yani zaten 1 level kalmış oda açılsın artık, silahtaki bütün aparatları şok, sonra tekrar tak bide öyle dene bi, ama susturucu filan takmadan oyna belki düzelir, namulya bişey takma öyle bi dene.
2- Battle pass bende 1000 CP, alırsan 600+ CP vericek diyor, aynı ise sende al bence, +400CP almış gibi oluyosun.
Ben aldım böyle birşey olmadı.

Sanmıyorum bence bug var ve cozemediler.

Microsoft aldigi zamanlarda zaten serverlar bakimdaydi, şu an ne yapmaya çalisıyorlar anlamis degilim, Warzone Modern Warfare baglamislar, her Update geldiginde Modern Warfare error, disconnected...

Dosya Ekleri

• Warzone-MW.PNG
    Warzone-MW.PNG
    288 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bende de o şekilde bir şeyler diyor. Henüz oyun kazanmışlığım yok cooper’ımdan ümitliyim 😂

Şimdi PURCHASED'E bastım biranda battle pass'ta 28 level oldum.
İngilizcem iyi değil bişey dedi ama anlamadım m
Bu konuda bilgisi olan varmı. Bug olabilirmi.
Kuru kafa gibi bişey var, böyle donmuş karlı o mu? ona bende bastım iki defa bedavadan yükseltti beni... 69d 24h 21min biseyler yaziyor demi bide?

Kuru kafa gibi bir şey var, böyle donmuş karlı o mu? Ona bende bastım iki defa bedavadan yükseltti beni... 69D 24h 21min biseyler yaziyor değil mi bir de?

69d Battle Pass'in bitme süresi (69 day 69 gün yani ) direk 28 levele atmasının sebebi de sen Battle Pass'i almasan bile XP kazandıkça ilerliyorsun Battle Pass'de, alınca da nereye gelmişsen oraya kadar açıyor oradan devam ediyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı