Call of Duty WW2 kasıyor

SütaşAyran

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 6700 16 GB DDR3 RAM RX 6600 XT 240 GB SSD 1 TB HDD
Merhaba benim sistemim şu: (laptop)

6 GB DDR3 1333 MHz RAM (Max 8 GB RAM destekliyor)

i5 460M 2.5 GHz Turbo 2.8 GHz (soket RPGA988 işlemci değişiyor)

AMD Mobility Radeon HD 5470 1 GB VRAM.

Seagate 500 GB 5400 RPM.

Windows 8.1 Professional.

Call of Duty WW2 de 10 FPS alıyorum RAM'i veya başka neyi yükseltirsem 30 FPS akıcı oynarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef o sistemde bahsettiğiniz oyun akıcı FPS değerleri vermeyecektir. RAM'i veya başka bir şeyi de yükseltseniz istediğiniz FPS değerlerini alamazsınız.

Maalesef o sistemde bahsettiğiniz oyun akıcı FPS değerleri vermeyecektir. RAM'i veya başka bir şeyi de yükseltseniz istediğiniz FPS değerlerini alamazsınız.

Napalım sileceğim oyunu :( Fortnite kaldırır mı sizce?

Napalım sileceğim oyunu :( Fortnite kaldırır mı sizce?
Sizin sistemle benzer birkaç video buldum inceleyebilirsiniz. Açıkçası Fortnite oyununda da akıcı bir FPS elde edemezsiniz maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sizin sistemle benzer birkaç video buldum inceleyebilirsiniz. Açıkçası Fortnite oyununda da akıcı bir FPS elde edemezsiniz maalesef.

Hocam pekiya şöyle 2. ci dünya savaşı temalı PC'min kaldıracağı oyun biliyor musunuz?

Bir deneyim dedim oda ne! 40 FPS oynayabiliyorum :D

Merhaba benim sistemim şu: (laptop)

6 GB DDR3 1333 MHz RAM (Max 8 GB RAM destekliyor)

i5 460M 2.5 GHz Turbo 2.8 GHz (soket RPGA988 işlemci değişiyor)

AMD Mobility Radeon HD 5470 1 GB VRAM.

Seagate 500 GB 5400 RPM.

Windows 8.1 Professional.

Call of Duty WW2 de 10 FPS alıyorum RAM'i veya başka neyi yükseltirsem 30 FPS akıcı oynarım?
Oyun ekran kartı minimum 2gb istiyor dostum zaten laptopunr nasıl açmış şaşırdım açıkcası

Yeni konular

Geri
Yukarı