Çözüldü Call of Duty WW2 vuruş hissi çok kötü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Eski Call of Duty Modern Warfare serilerine göre aşırı derecede berbat bir vuruş hissi var oyunda. Adamamı vuruyorum havayamı sıkıyorum belli değil. Call of Duty'in bu sorununu söyleyen başka birini görmedim. Fakat sizce de öyle değil mi? WW2 çok güzel bir oyun fakat vuruş hissi yüzünden oynayamıyorum. Oynamak istiyorum ama olmuyor. Sizcede vuruş hissi bozulmuş mu?

Eski Call of Duty Modern Warfare serilerine göre aşırı derecede berbat bir vuruş hissi var oyunda. Adamamı vuruyorum havayamı sıkıyorum belli değil. Call of Duty'in bu sorununu söyleyen başka birini görmedim. Fakat sizce de öyle değil mi? WW2 çok güzel bir oyun fakat vuruş hissi yüzünden oynayamıyorum. Oynamak istiyorum ama olmuyor. Sizcede vuruş hissi bozulmuş mu?

Ben oynadığım zaman beğenmiştim.

Şu üstteki ayarlardan Ultra'ya çekip denedim gene aynı. Daha önce Call of Duty Modern Warfare oynadınız mı? O oyunu oynamadan gördüyseniz pek sıkıntı çekmezsiniz.

Ben tüm seriyi bitirdim o kadar iyi bir vuruş hissi yok WW2 ama çok kötü değil hatta biraz iyi bile sayılır.

Çözüm
Ben gayet de güzel bir şekilde bitirmiştim, benim için pek problem olmamıştı nedense. Kişiden kişiye göre değişir tabii.

Eski oyunlarını çok oynadım özellikle Modern Warfare 4 çok büyük fark var aralarında. Grafikleri eskinin biraz daha kötü olsa da oynanış olarak kat kat daha iyi.
Ben tüm seriyi bitirdim o kadar iyi bir vuruş hissi yok WW2 ama çok kötü değil hatta biraz iyi bile sayılır.
Bilemiyorum.

Dostum sorun vuruş hissi değil tek oynaman. Beni ekle beraber multi akalım. Arkadaş kodum: 216885245

Yeni konular

Geri
Yukarı