Çözüldü Call to undefined method CI_Loader::hit() hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nolonger

Hectopat
Merhabalar.
Şöyle bir hata alıyorum, yardımcı olabilecek var mı?

hata.JPG
kod.JPG

Tanımsız bir yöntemi çağırmaya çalışmışsın. Öncelikle sınıfı tanıtmayı denedin mi? Aynı dosyada sınıf tanıtma gereksinimi bulunuyor mu bilmiyorum fakat deneyebilirsin. Eğer yine olmazsa bir yerde eksik olabilir.

Tanımsız bir yöntemi çağırmaya çalışmışsın. Öncelikle sınıfı tanıtmayı denedin mi? Aynı dosyada sınıf tanıtma gereksinimi bulunuyor mu bilmiyorum fakat deneyebilirsin. Eğer yine olmazsa bir yerde eksik olabilir.

Sorunu çoktan çözdüm ama yine de teşekkür ederim bu arada bir şey soracağım GTA 4 indirdim bugün oyunu açıyorum ama açtığım gibi kapanıyor neden kaynaklı olabilir?

Sorunu çoktan çözdüm ama yine de teşekkür ederim bu arada bir şey soracağım GTA 4 indirdim bugün oyunu açıyorum ama açtığım gibi kapanıyor neden kaynaklı olabilir?
Sorunun kaynağı eksik bir kayıttan dolayı olabilir. Eğer GTA 4'ün bazı dosyaları veya girdileri eksik ise böyle bir sorun yaşanabiliyor. Benimkinde bu sorunun yaşanmasının sebebi Regedit kayıtlarının eksik olmasıydı. Bu kayıtları kontrol etmelisin.

Geri
Yukarı